mehmet_ertas_insaat
Siyaset

ULAN ADAM KAFA YAPIYOR ALAYINIZLA BUNU BİLE ANLAYACAK KAPASİTENİZ YOK

Yeni Yetmeler Hikaye Yazar Deveciler Ezber Bozar

kafkas_reklam yeliz

ULAN ADAM KAFA YAPIYOR ALAYINIZLA BUNU BİLE ANLAYACAK KAPASİTENİZ YOK

Yeni Yetmeler Hikaye Yazar Deveciler Ezber Bozar

Deveciler

CHP kurultayı sonrasında Ali Kemal Deveciler için kıt akıllarıyla algı siyasetine kalkıştılar. Algıcı çalgıcı tayfası yazdıkları hikayeler toplumun hiç bir kesiminde karşılık bile bulmamasına rağmen, aşağı mahallede yalan söyledim yukarı mahallede kendim bile inandım formatında yaşamaya devam etsinler, kağıt üzerinde basılı Atatürk duygusallıkları ile aynalara bakıp 3 tel saçlarını tarasınlar, Deveciler’in siyasi tecrübesi hepsinin ezberini bozmaya fazlasıyla yetiyor.

Başkan Deveciler geçtiğimiz hafta içinde CHP genel merkezine yaptığı ziyarette kurultayda genel başkan seçilen Özgür Özel ile yaptığı özel görüşmeye dair fotoğraf servisi yapılınca nutku tutulan algıcı çalgıcı tayfasından duygusal Atatürkçülük modlarını daha yüksek tutacak tomarı kalın Atatürk resimli kağıt parçaları peşinde koşuşturmalarını bekliyoruz.

Hazır bugünlerde meclis üyeliği kapabilmek ve yeniden traktör vakaları ile anılmaya müsait sözüm ona siyasetçiler dün ana avrat küfrettikleri ile kolkola girmiş durumda. Meclis üyesi olabilmek için inanılmaz kağıt üzerinde Atatürk baskılı kağıt parçaları dağıtmak için can atıyorlar. Eh ne de olsa kaz gelecek yerden tavuk da esirgenmez diye bir atasözümüz de var lügatlarımızda değil mi?

Çevir kazı yanmasın ilkesi ve İzmir Marşı ara gazı ile sarılsınlar şimdi kiralık kalemlerine ve başlasınlar yeniden uydurma hikayeler yazmaya devam etsinler.

Ah be güzeller sizin güttüğünüzü zannettiğiniz koyun kadar Deveciler’in bu arenada öptüğü çobanın hikayesinden de habersiz hallerinizle, çok yakında mizah konularımıza da malzeme olacaksınız bu gidişle.

Ulan adam kafa yapıyor alayınızla bunu bile anlayacak kapasiteniz yok

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL