mehmet_ertas_insaat
Siyaset SonDakika Yaşam

UMUTLU’DAN TERÖR SEVİCİLERİNE TEPKİ

Dün Akşam Altınoluk Amfi Tiyatroda sahne alan Şarkıcı İlkay Akkaya’ya tepkiler sürüyor.

UMUTLU’DAN TERÖR SEVİCİLERİNE TEPKİ
kafkas_reklam yeliz

UMUTLU’DAN TERÖR SEVİCİLERİNE TEPKİ

Dün Akşam Altınoluk Amfi Tiyatroda sahne alan Şarkıcı İlkay Akkaya’ya tepkiler sürüyor.

ekrem

AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, PKK elebaşı Abdullah Öcalan’ın posterleri önünde fotoğrafları bulunan İlkay Akkaya’ya ve ona sahnede çiçek veren Edremit Belediye Meclis Üyesi ve Edremit Spor Kulüp Başkanı Tümdeniz Çelebi ile CHP’ye tepki gösterdi. Umutlu; “Terör seviciler sahnede poz verdi. Bu görüntülere şaşırmadık” dedi.

1

Terör destekçisi İlkay Akkaya ile Altınoluk’ta düzenlenen konserde hiç çekinmeden sahnede poz veren Tümdeniz Çelebi ve CHP İlçe Başkanı Deniz Onur Özcan ile ilgili özel açıklama yapan AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, “Devlet düşmanı ve terör destekçisi paylaşımlar yapan ve Terörist Elebaşı Abdullah Öcalan fotoğrafları önünde poz veren sözde Şarkıcı İlkay Akkaya, Kuvva-yi Milliye şehri Edremit’te büyük tepki topladı. CHP’liler bir kez daha terör sevici olduklarını kanıtladı. Konserde sözde sanatçıya çiçek veren Tümdeniz Çelebi ve Deniz Onur Özcan fotoğraf çektirirken, şehitlerimize, atalarımıza saygısızlık yaptıklarını hiç mi düşünmediler? Bu nasıl bir CHP, bu nasıl bir anlayıştır?” dedi.

3

Edremit’te terör sevicilerine fırsat vermeyeceklerini vurgulayan başkan Umutlu, “Kitap fuarı adı altında HDP ağzıyla hükümete ve Cumhurbaşkanımıza hakaret eden, 1 Mayıs’ta HDP bayrakları altında kutlama yapan bu zihniyet, Burhaniye’deki festivalde de belediye eliyle terör sempatizanı İlkay Akkaya’yı sahneye çıkarttı. İlkay Akkaya’nın Edremit ve Burhaniye’deki konserinden sonra CHP’li belediyelerin gerçek yüzü bir kez daha ortaya çıkmıştır. Edremit’te terör sevicilerine fırsat vermeyeceğiz” diye konuştu.

4

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL