mehmet_ertas_insaat
Ekonomi

Zeytin Hasatı İçin Yollar Açılıyor

Burhaniye Belediyesi, arazi yollarındaki düzenleme faaliyetleriyle çiftçilerin yüzünü güldürüyor

Zeytin Hasatı İçin Yollar Açılıyor
kafkas_reklam yeliz

Burhaniye Belediyesi, üreticilerin tarla ve zeytinliklerine rahat ulaşabilmesi için yollarını düzenliyor. Burhaniye’nin daha yaşanılabilir ve ulaşılabilir bir kent olması hedefiyle tüm mahallelerinde çalışmalarını hızla sürdüren Burhaniye Belediyesi, arazi yollarındaki düzenleme faaliyetleriyle çiftçilerin yüzünü güldürüyor.

WhatsApp Image 2021-11-09 at 15.20.32 WhatsApp Image 2021-11-09 at 15.20.31 (2)

“ÇİFTÇİ TARLASINA RAHAT ULAŞSIN DİYE…!”
Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, özellikle zeytin sezonunun başlamasıyla hız verdiği çalışmalarına tarla ve zeytinlik yollarının düzenlenmesi ile devam ediyor.. Yaklaşık 1 ay gibi kısa sürede; Sübeylidere, Kuyumcu, Hacıbozlar, Sarılar, Yabancılar, Dutluca, Kızıklı, Börezli, Pelitköy, Yunuslar, Hisar, Çoruk, Şahinler, Ağacık gibi kırsal mahallelerinin tarla ve zeytinlik yollarını düzenleyen Burhaniye Belediyesi Fen İşleri ekipleri çalışmalarına Kırtık Kırsal Mahallesi yollarını düzenleyerek devam etti.

WhatsApp Image 2021-11-09 at 15.20.31 (1)

Yolların düzenlenmesiyle zeytin üreticilerinin hasatı daha kısa sürede gerçekleştirmesi sağlandı. Dolayısıyla zamanın kısalması zeytinyağı kalitesini de artırmaktadır.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL