mehmet_ertas_insaat
Sağlık Yaşam

Aromatik Yağlar ile Nefes Tekniklerini öğrendiler

Balıkesir 5. Aromaterapi Festivali kapsamında Meditasyon ve Öz Farkındalıklı Yoğa Eğitmeni Çağrı Salon tarafından “Aromatik Yağlar ile Nefes Teknikleri” atölyesi gerçekleştirildi. Katılımcılar , atölyede aromatik yağlarla nefes tekniklerini kullanmayı öğrendi.

kafkas_reklam yeliz

BAÇEM’de, Aromatik Yağlar ile Nefes Tekniklerini öğrendiler

Balıkesir 5. Aromaterapi Festivali kapsamında Meditasyon ve Öz Farkındalıklı Yoğa Eğitmeni Çağrı Salon tarafından “Aromatik Yağlar ile Nefes Teknikleri” atölyesi gerçekleştirildi. Katılımcılar , atölyede aromatik yağlarla nefes tekniklerini kullanmayı öğrendi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren Çiftçi Eğitim Merkezi (BAÇEM), 4 gün boyunca Balıkesir 5. Aromaterapi Festivali kapsamında birbirinden güzel atölyelere ev sahipliği yaptı. Dört bir yanı aromatik bitkilerle ve meyve bahçeleriyle çevrili olan BAÇEM’in muhteşem atmosferinde gerçekleştirilen “Aromatik Yağlar ile Nefes Teknikleri” atölyesi, Meditasyon ve Öz Farkındalıklı Yoğa Eğitmeni Çağrı Salon tarafından gerçekleştirildi.

DAHA ENERJİK VE DENGEDE KALMAK NEFES TEKNİKLERİYLE MÜMKÜN
Aromatik bitkilerden elde edilen yağların yardımıyla; nefesin farkındalığına varmak ve nefesin hayat olduğunu anlamayı içeren atölye kapsamında katılımcılar, farklı nefes tekniklerini uygulamalı olarak deneyimlediler. Stres oranını düşürebilmek, depresif düşünce tarzını ve gerginliği gidermede nefes tekniklerini kullanan katılımcılar, daha enerjik ve dengede kalabilmeyi öğrendiler.

A’DAN Z’YE AROMATİK YAĞLARLA NEFES TEKNİKLERİ
Atölyem, nefes teknikleri ve aromaterapi üzerineydi. Nefes tekniklerini, günümüz hayat sıkalası içerisinde farkındalık kazanarak nasıl pratiklerimize adapte edebileceğimizi anlatmak istedim. Yağları, bulundukları mekanda ya da ortamda kullanırken nelere dikkat etmeleri gerekiyor, hangi yağ kombinasyonunda daha rahatlatıcı nefes tekniğini kullanabilirsiniz, onunla birlikte entegre edebilirsiniz? Hangi yağ kombinasyonunda sinerjik enerji ilişkisi dahilinde daha derinleşebilirsiniz? Hangi yağ kombinasyonunda odaklanabilirsiniz, daha yaratıcı olabilirsiniz ? Atölyemde bunları anlattım. Bu organizasyonu düzenleyen Sevgili Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Akın başta olmak üzere arkasındaki koca gönüllü ve yürekli ekibe çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

BAÇEM’de, Aromatik Yağlar ile Nefes Tekniklerini öğrendiler

bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_9
bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_4
bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_3
bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_8
bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_2
bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_6
bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_1
bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_5
bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_7
bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_9 bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_4 bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_3 bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_8 bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_2 bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_6 bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_1 bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_5 bacemde_aromatik_yaglar_ile_nefes_tekniklerini_ogrendiler_7

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL