mehmet_ertas_insaat
Levent Mercan Siyaset

Balıkesir’de Benden Duymadan Masalcılara İnanma Demedim mi?

Siyaseti ticaret gören zihniyetin kullandığı kontürmatikçilerin algı hamlelerine itibar etmeyin, Balıkesir’de benden duymadan masalcılara inanma demedim mi?

kafkas_reklam yeliz

Balıkesir’de Benden Duymadan Masalcılara İnanma Demedim mi?

Siyaseti ticaret gören zihniyetin kullandığı kontürmatikçilerin algı hamlelerine itibar etmeyin, Balıkesir’de benden duymadan masalcılara inanma demedim mi?

AK Parti il başkanlığı için ağzı olan konuştu. Kim daha fazla kontör yüklediyse kontürcüler kendilerinin önüne konulanı sizlere haber diyerek servis etti. Biliyorum ki bir çoğuna itibar bile etmediniz. Her defasından benden duymadığınıza inanmadınız. Günlerdir Ak Parti il başkanı olabilecek isimlerin defalarca isimleri zikredildi. Akıllarınca kamuoyu oluşturma gayretine giriştiler. Yok Çanakçı gümbür gümbür geliyor, yok Altıntaş olacak başlıkları atıldı. Sonuç ortada. Kripto fetö hesabı sidikli cemilenin fetö taktikleri de tutmadı. Bir önceki yerel seçimler öncesinde il başkanı ataması yapılacağı zaman yazılanları, sosyal medyada paylaşılanları hatırlayın. Ak Partili siyasiler bile Kemal Aydemir ile çekilmiş fotografları paylaşırken bu Levent Mercan ne paylaşmıştı? Balıkesir’e çok SAĞLAM bir il başkanı geliyor demedim mi? Tarih kimi haklı çıkardı? Kemal Aydemir ile paylaşılan ne kadar fotograf var ise bir anda silinmeye başlandı. Atanan il başkanı ile paylaşabilecekleri tek bir kare fotografı olmayanların düştüğü çaresizliğe o gün nasıl kahkaha attıysam bugün de yaşanan gelişmeye aynı kahkahayı attım.

Ez cümle; benden duymadan masalcılara inanma kardeşim. Ne bir havuzun beslemesi olduk ne de birilerinin kontürmatikçisi. Yayıncılık anlayışımız birilerinin ezberlerini sizlere yutturmak değil tam aksine birilerinin menfaatlerini korumak için ezbercilikle meşgul olanların ezberlerini bozmaktır düsturumuz.

Ezberbozan Medya’yı takip etmeye devam edin. Size paracıklar kazandıramam lakin sizleri asla yanıltmam.

Başlıksız 1

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL