mehmet_ertas_insaat
Magazin Sürmanşet

Çocuklarıyla Başı Belada Olan Ünlüler

Çocuklarıyla başı belada olan ünlüleri sizler için derledik. Bakalım bu isimler arasında kimler varmış

Çocuklarıyla Başı Belada Olan Ünlüler
kafkas_reklam yeliz

Çocuklarıyla başı belada olan ünlüleri sizler için derledik. Bakalım bu isimler arasında kimler varmış…

Magazin dünyasının ebeveynlerinin çocukları doğuştan ünlü oluyor. Ailesi oldukça ünlü olan bu çocukların ünü de kaçınılmaz oluyor.

ÇOCUKLARIYLA BAŞI BELADA OLAN ÜNLÜLER KİM?

Hülya Avşar’ın kızı Zehra, doğmadan önce bile tanınıyordu. Ergenliğe girmesiyle beraber de annesinin sansasyonel hayatını resmen solladı. Ateşli, dobra, sert bir kız olan Zehra, gezi protestolarına mı katılmadı; aldatan sevgilisini bir kafede gördüğünde üzerilerine kaynar mı fırlatmadı… Neler neler…

Zehra, Hülya Avşar’ı da, babası Kaya Çilingiroğlu’nu da daha çok delirtecek gibi duruyor! Sibel Can ve Hakan Ural’ın kızı Melisa Can, “kötü çocuk” sevgisiyle babasını çok kızdırdı! Cemiyet hayatının gıybetlerine göre, Melisa Can’ın sevgilisi bir mekanda silahlı bıçaklı kavga çıkarmaktan dolayı Silivri cezaevinde hapis yatmaktaymış. Melisa da bu belalı sevgilisini çok seviyormuş, vazgeçemiyormuş… Hakan Ural bu durumu duyunca Melisa’ya çok kızmış ve ağır cezalar vermiş. Mehmet Ali Erbil’in dünyalar güzeli Yasmin’i de şimdiden aşkları, dostlukları ve ulu orta kavgalarıyla magazincilere malzeme veriyor. Şimdiye kadar, bazen Zehra Çilingiroğlu ile kavga etmesiyle, bazen de dostluklarının aşk sanılmasıyla, pek çok kez gündeme geldi. Babasının kendisine sık sık söylendiği konuşuluyor.

KÜÇÜK EMRAH TAYFUN

Emrah’ın oğlu Tayfun ile arası zaten hiçbir zaman iyi olmadı. Fakat oğlunu Instagram’dan engelleyecek kadar kötü olacaklarını da kimse tahmin etmiyordu! Tayfun Emrah’ın uzun süre reddettiği, uzun süren mahkemeler ve DNA testleri sonucunda nüfusuna geçirdiği fakat sonrasında da pek ilgilenmediği oğlu… Emrah çocuğunun kendisinden sürekli para istediğini birkaç kez dile getirmişti. En son Tayfun’un Instagram üzerinden kendisiyle ağır dalga geçen paylaşımlarına dayanamayarak engelledi. Emel Müftüoğlu Türkiye’nin en neşeli kadınlarından biri. Lakin kızı Çağrı, uzun süre depresyonla mücadele etti. Emel Müftüoğlu bu süreçte çok üzüldü. Emel Müftüoğlu bu süreçte kızına çok destek oldu. Neyse ki artık Çağrı mutlu bir genç kadın! Asaletin ete kemiğe bürünmüş hali Hülya Koçyiğit, çocuklarıyla değil fakat torunlarının sansasyonlarıyla pek çok kez uğraşmak zorunda kaldı. Neslişah Alkoçlar’ın olaylı evliliği çok ses getirmişti. Pek çok dedikodu ortaya çıktı, özel hayat, mahremiyet diye bir şey kalmadı.

SEREN SERENGİL VE BİTMEYEN KAVGALARI

Seren Serengil çocukluğu boyunca ailesinden çok Öztürk Serengil’in bitmeyen dramaları, yabancı ülkelerde anası babası yüzünden hapse girmesi falan filan derken Seren Serengil ruhu erken yıpranan ünlülerden oldu. Büyüdüğünde de televizyon ekranlarına hızlı bir giriş yaparak sürekli skandallara bulaştı. Seren Serengil birlikte anıldığı isimlerle ve özellikle kavgaları ile gündemden hiç düşmedi. Son yıllarda yaptığı magazin programlarındaki söylemleri ile de çok konuşuldu. Serengil; Gülben Ergen, Seda Sayan, Ece Erken, Serkan Kaya gibi ünlü isimlerle ettiği kavgalarla insanların hafızalarına kazındı.

Rafael Cemo Çetin, Ünlü Yönetmen Sinan Çetin ile Rebekka Çetin’in evliliğinden dünyaya gelmiştir. Ünlü Yönetmen Sinan Çetin’in yapımcı oğlu Rafael Cemo Çetin, yaptığı hareket ile babasını oldukça şaşıttı. Yapımcılık işi ile uğraşan Rafael Cemo Çetin, çırılçıplak bir halde kameralara poz verdi. Yapımcı Rafael Cemo Çetin’in verdiği çıplak pozlara babası Sinan Çetin gözlerine inanamadı. Pandemi döneminde arkadaşlarıyla tatilde olan genç isim Rafael Cemo Çetin, maskesiz gezerken görüntülenmişti. Maskesiz görüntülenen Rafael Cemo Çetin, birçok eleştiriye maruz kalmıştı.

Kaynak: https://www.haber365.com.tr/

 

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL