mehmet_ertas_insaat
Teknoloji Yaşam

Geleceğin teknoloji liderleri, sertifikalarını Başkan Akın’dan aldı NE10, geleceğin teknoloji liderlerini mezun etti Geleceğin teknoloji liderlerini yetiştiren NE10 Şehir Araştırmaları ve Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesinde düzenlenen 7. Dönem #ŞehirTeknolojileri Programını başarıyla tamamlayan çocuklar, sertifikalarını Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ın elinden alarak mezun oldu. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi #NE10 #ŞehirAraştırmaları ve #Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesinde düzenlenen 7. Dönem Şehir Teknolojileri Programını başarıyla tamamlayan çocuklar, sertifikalarını Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ın elinden alarak mezun oldu. #Avlu Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen mezuniyete aileleriyle birlikte katılan çocuklar, aldıkları eğitimler sayesinde; erken yaşlarda teknoloji ve #kodlama becerilerini geliştirerek teknoloji çağında güçlü ve kendine güvenen bireyler haline geldi. BAŞKAN AKIN, AİLELERE TEŞEKKÜR ETTİ Programda konuşan #Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı #AhmetAkın “Ben şöyle söylüyorum her seferinde, buna samimiyetle inanmanızı rica ediyorum. Burada bir evladımızı, bir çocuğumuzu, bir kardeşimizi gördüğümüz zaman inanın kendi evladımı görmüş kadar heyecanlanıyorum. Onun için sizlere de bu verdiğiniz emekten dolayı, çocuklarımıza yaşattığınız bu özgüvenden dolayı, Cumhuriyet kenti Balıkesir’e Kuvayı Milliye kenti Balıkesir’e bu evlatlarımızı daha ileriye taşımak için verdiğiniz destek için hepinize teşekkür ederim. Ben evlatlarımızı burada tebrik ediyorum ve hepsine buradan sizlerle birlikte büyük bir alkış rica ediyorum. Bu kardeşlerimizin, çocuklarımızın yanında olup, onlara bu özgüveni verip yanında olup desteklediğiniz için sizlere de ayrıca teşekkür ediyor; hepinize saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum. Hayırlı, uğurlu olsun.” diye konuştu.

Posted by Ezberbozan Medya on Friday, June 28, 2024

Geleceğin teknoloji liderleri, sertifikalarını Başkan Akın’dan aldı

Geleceğin teknoloji liderlerini yetiştiren NE10 Şehir Araştırmaları ve Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesinde düzenlenen 7. Dönem Şehir Teknolojileri Programını başarıyla tamamlayan çocuklar, sertifikalarını Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ın elinden alarak mezun oldu.

kafkas_reklam yeliz

NE10, geleceğin teknoloji liderlerini mezun etti

Geleceğin teknoloji liderlerini yetiştiren NE10 Şehir Araştırmaları ve Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesinde düzenlenen 7. Dönem Şehir Teknolojileri Programını başarıyla tamamlayan çocuklar, sertifikalarını Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ın elinden alarak mezun oldu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi NE10 Şehir Araştırmaları ve Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesinde düzenlenen 7. Dönem Şehir Teknolojileri Programını başarıyla tamamlayan çocuklar, sertifikalarını Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ın elinden alarak mezun oldu. Avlu Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen mezuniyete aileleriyle birlikte katılan çocuklar, aldıkları eğitimler sayesinde; erken yaşlarda teknoloji ve kodlama becerilerini geliştirerek teknoloji çağında güçlü ve kendine güvenen bireyler haline geldi.

BAŞKAN AKIN, AİLELERE TEŞEKKÜR ETTİ
Programda konuşan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın “Ben şöyle söylüyorum her seferinde, buna samimiyetle inanmanızı rica ediyorum. Burada bir evladımızı, bir çocuğumuzu, bir kardeşimizi gördüğümüz zaman inanın kendi evladımı görmüş kadar heyecanlanıyorum. Onun için sizlere de bu verdiğiniz emekten dolayı, çocuklarımıza yaşattığınız bu özgüvenden dolayı, Cumhuriyet kenti Balıkesir’e Kuvayı Milliye kenti Balıkesir’e bu evlatlarımızı daha ileriye taşımak için verdiğiniz destek için hepinize teşekkür ederim. Ben evlatlarımızı burada tebrik ediyorum ve hepsine buradan sizlerle birlikte büyük bir alkış rica ediyorum. Bu kardeşlerimizin, çocuklarımızın yanında olup, onlara bu özgüveni verip yanında olup desteklediğiniz için sizlere de ayrıca teşekkür ediyor; hepinize saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum. Hayırlı, uğurlu olsun.” diye konuştu.

NE10, geleceğin teknoloji liderlerini mezun etti

gelecegin_teknoloji_liderleri_sertifikalarini_baskan_akindan_aldi_1
gelecegin_teknoloji_liderleri_sertifikalarini_baskan_akindan_aldi_2
gelecegin_teknoloji_liderleri_sertifikalarini_baskan_akindan_aldi_4
gelecegin_teknoloji_liderleri_sertifikalarini_baskan_akindan_aldi_3
gelecegin_teknoloji_liderleri_sertifikalarini_baskan_akindan_aldi_1 gelecegin_teknoloji_liderleri_sertifikalarini_baskan_akindan_aldi_2 gelecegin_teknoloji_liderleri_sertifikalarini_baskan_akindan_aldi_4 gelecegin_teknoloji_liderleri_sertifikalarini_baskan_akindan_aldi_3

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL