mehmet_ertas_insaat

İğnedeki sıvı ne yapıyor! Küreselciliğin derin içeriği!

İÇERİK Bizi denek olarakmı kullanıyorlar? Mahkumiyetin ve imhanın normalleşmesi! Konuyla ilgili diğer Türkçe makaleler 1. Bizi denek olarakmı kullanıyorlar? Aşılarla sizi denek olarak kullanmıyorlar! Sizi topyekün öldürüyorlar! Bu mRNA sıvılarının..

kafkas_reklam yeliz

İÇERİK

  1. Bizi denek olarakmı kullanıyorlar?
  2. Mahkumiyetin ve imhanın normalleşmesi!
  3. Konuyla ilgili diğer Türkçe makaleler

1. Bizi denek olarakmı kullanıyorlar?

Aşılarla sizi denek olarak kullanmıyorlar! Sizi topyekün öldürüyorlar! Bu mRNA sıvılarının ne yaptığını en az 15 yıldır biliyorlar.

mRNA sıvılarının sistemli bir şekilede vücudun bütün hücrelerinde oto-immun tahribata yolaçıyor. Bunun üzerine otopsi araştırması yapan Patholog Prof. Dr. Arne Burkhardt ve Prof. Dr. Walter Lang basın toplantısını lütfen izleyin.

Bütün mRNA aşılar çok tahlikeli! Akyuvarlar olmamaları gereken yerlerde her türlü hücreye saldırıyor, çünkü mRNA yazılımı ile bu hücreler hastaymış gibi görünüyor.

Burada resmi sayfası var:https://www.pathologie-konferenz.de/

Bulgular, Prof. Dr. Peter Schirmacher, COVID-19 aşılamasından sonraki iki hafta içinde ölen 40’tan fazla otopsi cesedinde, yaklaşık üçte birinin aşıdan nedensel olarak öldüğünü gösteriyor.

Ve buradada basın toplantısının videosu.

Tod durch Impfung – Pressekonferenz 20.09.2021September 21st, 2021

https://odysee.com/$/embed/Tod-durch-Impfung—Pressekonferenz-20.09.2021/2efdeed1478c233c7830cb292e75abec050b199f?r=Etdh6Wgq8Yz2Y5M4yhZvLANXsLoZWHJo"

Prof. Dr. Werner Bergholz

Prof. Arne Burkhardt – Aktuelle Erkenntnisse zu Impfnebenwirkungen – 2.Ärztesymposium im Bruker-Haus
GGBLahnstein, Oct 18, 2022

Prof. Werner Bergholz – Belastbare Zahlen, Daten, Fakten zur Covid-19 Impfkampagne 2. Ärztesymposium
GGBLahnstein,. Oct 18, 2022

Profesör Doktor. Werner Bergholz, Jakobs University Bremen’de kalite ve risk yönetimine odaklanan bir elektrik mühendisliği profesörüdür. Prof. Bergholz profesörlüğe atanmadan önce Siemens’te çip üretim yönetiminde 17 yıl çalıştı.

07:11: “Kesinlikle (aşı etkisinin) her yerde çok benzer göründüğünü güvenle söyleyebiliriz. mRNA aşıları ile AstraZeneca ve Johnson & Johnson aşısı arasında da benzerlikler vardır….
Genel olarak kimsede etkilenmeyen organ yoktur denilebilir. Vücut fonksiyonunda (bozulma) ve henüz oluşmamış bir semptom yoktur. Ben sadece birkaç tanesini isimlendireceğim:

  • Körlük,
  • Sağırlık,
  • Kalp krizi,
  • Felç,
  • sindirim organlarıyla ilgili ciddi problemler,
  • vesaire vesaire.

Ama elbette herkes için değil ve neredeyse hiçbir şeyin olmadığı birçok durum da var.

Avrupa düzeyinde ciddi olan yüz binlerce vakadan bahsediyoruz! Sanırım bir milyondan fazla rapor var.

Özellikle endişe verici bulduğum bir rakamdan daha bahsetmek istiyorum. Birkaç hafta önce Daimi Aşı Komisyonu’nun 12 ila 17 yaşındakileri aşılamak için onayını veya tavsiyesini aldık.

Paul Ehrlich Enstitüsü’nün güvenlik raporuna göre 200 civarında ciddi yan etki ve orada ölen bir çocuk var.

EMA (Avrupa İlaç Ajansı) daha iyi bir veri tabanıdır. Orada çok daha fazlası var: 39 ölen çocuk ve 2000’den fazla ciddi şekilde zarar görmüş çocuk ve bunların çoğunun (aşı olmasalardı) hala sağlıklı kalabileceklerini iddia ediyorum!

Prof. Dr. Arne Burkhardt

Profesör Doktor. Arne Burkhardt, Hamburg, Bern ve Tübingen Üniversitelerinde uzun yıllar öğretmenlik yapmanın yanı sıra Japonya (Nihon Üniversitesi), ABD (Brookhaven Ulusal Enstitüsü), Kore, İsveç, Malezya ve Türkiye’de misafir profesörlükler/araşarırma ziyaretleri yaptı. 18 yıl boyunca Reutlingen’deki Patoloji Enstitüsüne başkanlık etti ve ardından yerleşik bir patolog olarak çalıştı. Prof. Burkhardt, uzman dergilerde ve el kitaplarına katkı olarak 150’den fazla makale yayınlamıştır. Ayrıca sertifikalı patoloji enstitülerine sahiptir.

Prof. Dr. Walter Lang

Profesör Doktor. Walter Lang, 1968-1985 yılları arasında Hannover Tıp Yüksekokulu’nda patolog olarak çalıştı. Daha sonra 25 yıl boyunca Hannover’de transplant patolojisi, ekstrajinekolojik sitoloji, tiroid tümörleri ve akciğer / plevral patolojiye odaklanarak kurduğu özel bir patoloji enstitüsüne başkanlık etti. 12 büyük akciğer kliniği için konsültasyon teşhisi ve çok sayıda klinik için karaciğer patolojisi incelemeleri yaptı. 1985-2020 döneminde Herner’deki akciğer kliniğinin patoloji bölümüne konsültasyon muayeneleri yaptı.

2. Mahkumiyetin ve imhanın normalleşmesi!

Hitler’in ideolojisi EUGENIK’di. mRNA ile kıyım yapanlarda Eugenik’çi. Dr. Mengele gibi Nazi doktorlarının toplama kamplarında mahkumlara yaptıklarının daha gelişmiş şeklinin küresel uygulanmasıdır bu!

The Eugenics Crusade
Oct 19, 2018

Öjenik, insan ırkının genetik kalitesini ‘geliştirmeyi’ amaçlayan bir dizi inanç ve uygulamadır.
Birçok kişi için bu kelime, bazılarının Nazi toplama kampları ve deneylerinin ve Hitler’in ırksal saflık için acımasız kampanyasında telef olan milyonların görüntülerini çağrıştırıyor.
Ancak, 1920’lerdeAmerika Birleşik Devletleri’nde olduğu gibi gelişen ‘daha iyi bir ırk’ yetiştirmek için benzer bir çaba pek çok kişi tarafından bilinmiyor.
Öjeni Haçlı Seferi, bazılarını genetik olarak uygunsuz olarak etiketledi ve kurbanları genellikle kurumsallaştı ve hatta üremeleri yasaklandı.
Neredeyse ülkeyi kasıp kavuran bir çılgınlıktı. Sloganlar basitti. ‘Daha iyi bebekler’ ve ‘mutlu aileler’ gibi şeyler.
1920’lere gelindiğinde Ojenik, evde kullanılan bir kelimeydi.
Adolf Hitler ‘Mein Kampf’ı yazdığında, ‘Almanlar, Amerikalıların yaptıklarını taklit etmeli’ demişti.

Eugenics, it is a set of beliefs and practices aimed at ‘improving’ the genetic quality of the human race.
For many the word conjures some grew images of Nazi concentration camps and experiments and millions who perished in Hitlers ruthless campaign for racial purity.
However, unknown to many, was a similar effort to breed a ‘better race’ that flourished like in the United States, like in the 1920s.
Eugenics Crusade has labelled some as genetically unfit and its victims often institutionalized and even prohibited from reproducing.
It was almost a mania that swept across the country. The slogans were simple. Things like ‘better babies’ and ‘happy families’.
By the 1920s Eugenics was a household word.
When Adolf Hitler wrote ‘Mein Kampf’, he said ‘Germans must emulate what the Americans are doing’.

Eugenics originated in its modern form of Francis Galton, an Englishman, who was cousin of Charles Darwin’s, who wrote a book in the 1865 on ‘Hereditary Genius’. He noticed that in Britain accomplished men, all of them men, in academia, in law, in arts, government so on, seemed to derive from families who were similarly distinguished. And so he had the idea that there must be something hereditary about what enabled people to accomplish to much.

Starting in the early 20th century, first with the rediscovery of the Mendel’s laws of genetic inheritance, which occurred in 1900. Secondly the United States was beset by a lot of social tension and transformation arising from immigration, industrialization and the development of urban slums, so on.

A number of people began writing, drawing on Mendellian Genetics to say that well, the people who are in the slums and so on, may be products of bad genes. Their tendency to criminality, prostitution, alcoholism, so on may arise from their heredity and the accomplishments of superior people and society, by whom they meant the solid substantial middle class white Americans of the day must be grounded at heredity.

So they transformed Galton’s ideas into a two part program. One was to encourage the so called ‘good people’ to improve their number, i mean proliferate and multiply their numbers and the second was to discourage the ‘bad people’ from proliferating. They called the first ‘positive Eugenics’ and the second ‘negative Eugenics’.

(Laws for) the enfurtherence of negative Eugenics, some of them were not so astonishing, one of the at least was not so astonishing and that is immigration restrictions. We know a lot about that today.
Immigration restriction targeted immigrants from eastern and southern Europe who were thought to be mentally and genetically inferior were restricted by the Immigration Restriction Act of 1924.
At the same time what to us especially heinous these days are genetic Eugenic Sterilization Laws that were enacted in a number of states before WWI.

Bütün insanları toplama kamplarında mahkum edemiyeceklerinden, bütün memleketi bir toplama kamp düzenine tabi tutuyorlar, bir nevi daimi küresel olağan üstü hal uygulanıyor.

Bütün doktorlar, hemşireler, eczacılar, hastabakıcılar toplum katliamı gerçekleştiriyor.

Bütün polisler, işverenler, idareciler, memurlar, dükkanlardaki satıcılarda toplama kamplarında diğer mahkumların idaresinde çalışan ve zulmeden Kapo’lara dönüşmüşlerdir.

Biz toplumsal ve küresel mahkumiyet altındayız ve çoğunluk bunu “yeni normalite” olarak kabulleniyor! Ancak bunun bilincine vararak olan bitenleri ve Eugenik hedeflerini kavrayabilir ve onlara direnebilirsiniz.

Siyasi, hukuki, askeri, polisiye ve idare gücü olanların ön safhada direnmesi lazım. Yoksa mitinglerle ve akademik uyarılarla bu saldırıyı durduramayacağız.

Kendinizi düşünmüyorsanız, çocuklarınızı ve çocuklarımızı düşünün!

3. Konuyla ilgili diğer Türkçe makaleler

EUGENIK mRNA iğnesiyle kısırlaştırılıp, öldürülenlere uyarı! Çocuklarınızı koruyun!
https://geoarchitektur.blogspot.com/p/eugenik-uyars.html

Ölümlere ve sağlık hasarlarına neden olan bilim ve tıp ve hukuk cahillerini unutmayın! Onların hesap günü gelecek!
https://geoarchitektur.blogspot.com/p/olumlere-ve-saglk-hasarlarna-neden-olan.html


License of Enkidu Gilgamesh – Sharing is Caring!

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL