mehmet_ertas_insaat

Neden yeraltında atom bombaları patlatıldığı kamuoyunda bilinmez?

PNET kurallarına uyulduğu sürece PNE patlamaları uygulaması serbest olduğundan ve “atom testi” olmadığında üzerine tartışılmaz, konuşulmaz ve yazılmaz. Yani atom testleri üzerine konuşulduğunda bunların PNET’nin izin verdiği patlamalarla ilgisi yok…

Neden yeraltında atom bombaları patlatıldığı kamuoyunda bilinmez?
kafkas_reklam yeliz

PNET kurallarına uyulduğu sürece PNE patlamaları uygulaması serbest olduğundan ve “atom testi” olmadığında üzerine tartışılmaz, konuşulmaz ve yazılmaz. Yani atom testleri üzerine konuşulduğunda bunların PNET’nin izin verdiği patlamalarla ilgisi yok. Medyada 1972 den önceki tarıhi deneyler dışında hiçbir PNET patlaması üzerine bir makale bulunamaz. Bunlar etkileri apaçık olmasına rağmen “devlet sırrıdır” ve medya değinemez. Biliyorum bu mantığı kavramak kolay değil.

Hidrokarbon şirketleri ankonvansyonal kaya gazı ve petrolü üzerine yaptıkları yayınlarda sadece kendi yaptıkları işleri gösterir ve anlatırlar, ama ilk tünel deliminden sonra devralan PNET elemanlarının atom bombalarını getirmesi, yerleştirmesi ve patlatması üzerine bilgi vermezler, veremezler, çünkü PNET buna izin vermiyor.

Amerika Birleşik Devletleri ile Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği Arasında Barışçıl Amaçlarla Yeraltı Nükleer Patlamalarına İlişkin Anlaşma (ve Protokolü) (PNE Antlaşması)
https://geoarchitektur.blogspot.com/p/amerika-birlesik-devletleri-ile-sovyet.html

BÖLÜM XII. BİLGİ YAYMAK

1. Anlaşma ve bu Protokoldeki hiçbir şey, patlamalar hazırlanırken veya gerçekleştirken taraflardan herhangi birinin Anlaşma ve Protokolü uyarınca sağladığı bilgilerdeki veya diğer Tarafa ifşa edilebilecek veya diğer Tarafça bilinebilecek bilgilerdeki mülkiyet haklarını etkilemeyecektir. Bununla birlikte, bu tür mülkiyet haklarına ilişkin iddialar, Anlaşma ve Protokolü hükümlerinin uygulanmasına engel olmayacaktır.

2. Bu Protokol uyarınca sağlanan bilgilerin kamuya açıklanması veya bu tür bilgileri kullanan materyallerin yayınlanması, yalnızca patlamayı gerçekleştiren Tarafın mutabakatı ile gerçekleşebilir. Atanmış Personel tarafından yapılan gözlem veya ölçüm sonuçlarının kamuoyuna açıklanması, yalnızca her iki Tarafın mutabakatı ile gerçekleşebilir.

Ancak hidrokarbon şirketlerinin ve 400 PNET elemanının yaptığı işler birlestirerek atom bombalı kaya gazı/petrolü üretiminin tam işlemi anlaşılabilinir.

Varolan komuoyu bilincsizliği kelime oyunlarıyla kurulan Neuro-Linguistik Programlama’nın (NLP) sonucudur.

Başka soru ve cevaplar için temanın ana sayfasına geri git.


 

License of Enkidu Gilgamesh – Sharing is Caring!

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (1)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

  1. Şubat 2023 Güney Doğu Anadolu depremi üzerine soru ve cevaplar: Anasayfa – Ezberbozan Medya diyorki:

    […] Neden yeraltında atom bombaları patlatıldığı kamuoyunda bilinmez? […]

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL