mehmet_ertas_insaat
Eğitim Güncel

ÖĞRENCİLERDEN SOSYAL SORUMLULUK ÖRNEĞİ

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde öğrenciler Burhaniye Belediyesi Alida Nedim Erarslan Sokak Hayvanları Geçici Bakımevini ziyaret etti.

ÖĞRENCİLERDEN SOSYAL SORUMLULUK ÖRNEĞİ
kafkas_reklam yeliz

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde öğrenciler Burhaniye Belediyesi Alida Nedim   Erarslan Sokak Hayvanları Geçici Bakımevini ziyaret etti.

1
4 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla Burhaniye Uğur Okulları ve Edremit Sınav Koleji sosyal sorumluluk örneği göstererek Burhaniye Belediyesi Sokak Hayvanları Bakımevini ziyaret etti. Ziyarette okul öğretmenleri ve öğrenciler barınak hayvanlarıyla bir araya gelerek vakit geçirdi.

3 2
4 Ekim Hayvanları Koruma Günü sebebiyle iki farklı öğrenci grubunu ağırlayan Alida Nedim Erarslan Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi; sabah saatlerinde Burhaniye Uğur Okulları öğrencilerini misafir etti. Yapılan ziyarette Sağlık İşleri Müdürü Barış Hakan ve Veteriner Hekim Emrah Güleç tarafından hayvanların hangi durumlarda sağlık ve barınma gibi ihtiyaçları için bakımevinde misafir edildikleri ve bu sürede neler yapıldığı aktarıldı. Öğrencilerin hayvanlarla yakından ilgilendiği ziyarette, Burhaniye Uğur Okulları ve Edremit Sınav Koleji öğrencileri tarafından hayvanlara mama desteğinde de bulunuldu.

4

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL