mehmet_ertas_insaat
Manşet Yaşam

CAN DOSTLARIMIZ EMİN ELLERDE

Burhaniye Belediyesi Alida Nedim Erarslan Sokak Hayvanları Geçici Bakım evinde ki can dostlarımız sahiplerini bekliyor.

CAN DOSTLARIMIZ EMİN ELLERDE
kafkas_reklam yeliz

Burhaniye Belediyesi Alida Nedim Erarslan Sokak Hayvanları Geçici Bakım evinde ki can dostlarımız sahiplerini bekliyor.

Teknolojik aletlerle donatılmış 350 hayvana barınma imkanı sunan bölgenin en donanımlı sokak hayvanları bakımevinden biri olan Alida Nedim Erarslan Sokak Hayvanları Geçici Bakımevinde onlarca köpek yeni ailelerini bekliyor.

Sokak hayvanlarına yönelik projelere imza atan Başkan Deveciler, bakımevinde 7 gün 24 saat veterinerlik hizmeti verildiğini vurgulayarak hayvan hakları ve korunmalarına yönelik farkındalık yaratmanın da önemine dikkat çekti.

sokak hayvanları (1)
“DEVECİLER YAVRU KÖPEĞİ SAHİPLENDİ”
Hayvan Barınağını torunları Poyraz ve Defne ile ziyaret eden Başkan Deveciler, bir yavru köpeği sahiplendi.Hayvan sevgisinin çocukluktan itibaren başladığını belirten Başkan Deveciler, “Aynı havayı soluduğumuz can dostlarımızın yaşama hakları ve sağlığı için imkanlarımız el verdikçe çalışmalarımızı özveri ile sürdürüyoruz. Yarının büyükleri çocuklarımıza küçük yaşlarda aşılayacağımız hayvan sevgisi ile daha mutlu bir dünya yaratabiliriz. Bugünden itibaren ailemizde bir can daha çoğaldık. Bir dost sahiplenmek isteyen tüm vatandaşlarımızı, sokak hayvanları geçici bakımevimize bekliyoruz. Satın almayın, sahiplenin ” dedi.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL