mehmet_ertas_insaat
Güncel Manşet

ALİ TATLI BAZILARINA ACI GELDİ

Balıkesir’de MEB Müdürünün aniden değişmesi sonrasında bir anda bazı odakların daha zerre tanımadıkları Ali Tatlı hakkında sallamaları beni şaşırtmadı.

ALİ TATLI BAZILARINA ACI GELDİ
kafkas_reklam yeliz

Balıkesir’de MEB Müdürünün aniden değişmesi sonrasında bir anda bazı odakların daha zerre tanımadıkları Ali Tatlı hakkında sallamaları beni şaşırtmadı. Bu odakların rahat rahat işlerini çevirttiği eski müdürün yerine atanan Ali Tatlı’nın ismi bu odaklara acı geldi.

Malatya’da görev yaptığı süre içinde hakkında yolsuz, hırsız, fetöcü diyemedikleri müdürün görev yaptığı Malatya’da yan gelip yatanların, rant peşinde koşanların Ali Tatlı hakkında salladıklarından medet uman bu odaklar, ıkınsa da sıkılsa da Balıkesir eğitim camiasında bundan sonra değişim gerçekleşecek.

Resmi açıklamadan 1-2 gün önce Balıkesir Öğretmenevine gelmesini de abartmaya çalışanları görüyoruz. Eski müdür ne zaman haber almış onu da yazsanız diyorum. Yahu devlette tayin atama daire başkanlıklarında alınan kararlar resmi açıklama yapılmadan kimse öğrenemez diye bir vahiy mi var diye soruyorlar mı kendilerine? Elbette ki atama ve yeni görevlendirmelerde isimleri geçenler birkaç gün öncesinde bilgilendirilir ve kalacakları yeri ayarlamaları istenir. Bunu aykırıymış gibi göstermeye çalışan odakların sıkıntısını biliyoruz da kimse merak etmesin bugün başkasının davulunu çalanlar yarın Ali Tatlı’nın en has adamları olmak için birbirleri ile yarışacak, sosyal medya hesaplarından yaptıkları ziyaret fotolarını paylaşacaklar. Devir fırıldakların devri. Dönen dönene vesselam.

Bu vesile ile Balıkesir MEB Müdürü olarak atanan Ali Tatlı’ya hayırlı olsun diyor, görevinde başarılar temenni ediyoruz.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL