mehmet_ertas_insaat
Siyaset

Erdoğan düşmanlığı ekomiyi Erdoğan batırdı dedirtiyor

Erdoğan düşmanlığı ekomiyi Erdoğan batırdı dedirtiyor BU YÜCE MİLLET O MAAŞI SANA HARAM EDER HARAM. AK Partide koltuktan kaldırıldıktan sonra içinde beslediğin Erdoğan düşmanlığı bitmek bilmedi

kafkas_reklam yeliz

Erdoğan düşmanlığı ekomiyi Erdoğan batırdı dedirtiyor BU YÜCE MİLLET O MAAŞI SANA HARAM EDER HARAM

AK Partide koltuktan kaldırıldıktan sonra içinde beslediğin Erdoğan düşmanlığı bitmek bilmedi

AK Partideyken Babacan idin Erdoğan düşmanlığı seni Bebecan etti.

Pandemi sonrası ekonomik kriz tüm dünyayı alt üst etti. Bu gerçeği bildiğin ve ifade ettiğin halde kine dönüşen Erdoğan düşmanlığı ekomiyi Erdoğan batırdı dedirtiyor sana. Eğri otur doğru konuş Ali Babacan. Siyasi menfaat için, bir koltuk için milletin gözünün içine baka baka neden doğru konuşmadın? Ekonominin bu hale gelmesinde dünya çapında ekonomik kriz sebeptir neden demedin? İngilterenin Türkiye üzerinden menfaatleri için daha ne kadar doğruları saklayacaksın insanlardan?

Seçim öncesi parti olarak gireceğiz dedin teşkilatlarına. Seçime Deva Partisi olarak girmeye bile cesaret edemedin. CHP çatısı altına sığındın. Dün karşıt olduklarına bir koltuk uğruna siyasi kariyerini bitirdin. Deva Partisinin geçtim baraj aşmasını %1 bile toplumsal karşılığı olmadığını bildiğin halde partililerini kandırdın.

Suriyede Türk Askerine saldıran, Mehmetçilerimize kurşun sıkan PYD ve YPG için terör örgütüdür bile diyemedin. Sorarım sana, seçimi kazanır da cumhurbaşkanı yardımcısı sıfatı olarak milletin vergisi ile maaş alırken hicap duymayı da unuttun mu? Milletin evlatlarına kurşun sıkan terör örgütlerine bile terör örgütüdür diyemeyeceksen o makamlarda işin ne?

BU YÜCE MİLLET O MAAŞI SANA HARAM EDER HARAM.

Türk siyaset tarihinin kalpaklı adamı koydu Bebecan ismini sana. Kalpaklı yıllar öncesinden görmüş siyaseten ne kadar niteliksiz olduğunu millet yeni yeni görmekte. Siyaset arenasının tozlu raflarına kaldıracağı isimlerin ilk sıralarında yer alacaksın Bebecan.

Ezberbozan Medya

Whatsapp +905387015884

Web https://ezberbozanmedya.com/

Youtube https://www.youtube.com/@EzberbozanMedya/

Twitter https://twitter.com/EzberbozanMedya

Pinterest https://tr.pinterest.com/10Ezberbozan/

İnstagram https://www.instagram.com/ezberbozanmedya/

TikTok https://www.tiktok.com/@ezberbozanmedya

 

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL