mehmet_ertas_insaat
Dünya

HAMAS TÜNELLERİNİ BÖYLE BULUYORLAR

ABD elektronik harp uçaklarının Gazze üzerinde yaptıkları uçuşlarda elektro radyo sinyaller ile hamas tünellerini böyle buluyorlar.

kafkas_reklam yeliz

HAMAS TÜNELLERİNİ BÖYLE BULUYORLAR

ABD elektronik harp uçaklarının Gazze üzerinde yaptıkları uçuşlarda elektro radyo sinyaller ile hamas tünellerini böyle buluyorlar.

ABD uçaklarının Gazze üzerinde yaptıkları uçuşları görsel keşif zanneden sözde uzmanlar ABD ve İsrail Hava Kuvvetlerinin asıl hedefini göremediler. Saatlerce süren hatta gece boyunca süren keşif uçuşuyla Hamas’ın yeraltındaki tünellerini elektro radyo sinyalleri ile tespit etmeye çalışan ABD Hava Kuvvetlerine ait özel donanımlı uçağının gece boyunca yaptığı uçuşu an ve an takip ettik. Uçuş rotasını sürekli ekran görüntüleri alarak tespit ettiğimizde, yapılan uçuşun görsel keşif olmadığını, Hamas’ın yer altı tünellerini tespit etmeye yönelik olduğunu fark ettik.

Geçtiğimiz günden itibaren elektro radyo sinyalleri ile tespit edilebilen tünellerin toprak üstüne sondaj çalışması yaparak delik açmaya çalışan İsrail askerlerinin açacakları tünellerden biyolojik kimyasal saldırı gerçekleştirmesi kaçınılmaz olacaktır. Kara harekatında sürekli pusuya düşen İsrail kuvvetlerinin Hamas karşısında düştüğü aciziyet sonrasında, İsrail ordusunda görülen zafiyeti ve moralsizliği gidermek için mutlak zafer elde ederek telafi etmeye çalıştığı biliniyor. Hamas güçlerini zafiyete düşürmek için her türlü yolu mübah gören Siyonist zihniyetin, yer altı tünellerinde biyolojik ve kimyasal silahlar kullanması karşısında sessiz kalmaya hazır batı dünyası olduğu dünya kamuoyunda bilinmekte.

İsrail’in girişeceği biyolojik ve kimyasal saldırılara karşı ABD’nin koruyuculuğunu ülkemizin ve Müslüman aleminin göz ardı etmemesi gerekiyor.

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL