mehmet_ertas_insaat

İklim Kanunu ile memleket ve devlet Yeni Dünya Düzeni’ne peşkeş çekiliyor!

İklim Kanununu iklim kontrolü ile Jeofiziksel Savaşı yasallaştırıyor ve bu küresel bir diktatörlüğün tabanıdır. Hava sahası egemenliği tamamen lağvediliyor. Kürsel iklim kanunu geilince buna karşı hukuken direnmek mümkün olmayacak.  Bu devlete,..

İklim Kanunu ile memleket ve devlet Yeni Dünya Düzeni’ne peşkeş çekiliyor!
kafkas_reklam yeliz

İklim Kanununu iklim kontrolü ile Jeofiziksel Savaşı yasallaştırıyor ve bu küresel bir diktatörlüğün tabanıdır. Hava sahası egemenliği tamamen lağvediliyor. Kürsel iklim kanunu geilince buna karşı hukuken direnmek mümkün olmayacak.  Bu devlete, halka, anayasaya, doğaya ve bütün insanlığa en büyük ihanettir!

Nasıl DSÖ de milli sağlık sistemleri merkezleşiyorsa, iklim kanunu ile küresel iklim kararları IPCC’de toplanıyor ve küresel hava sahasının tek sahibi ve hakimi durumuna getiriliyor. İklim kontrolü yapanlar istedikleri yeri kurutuyor, suya boğuyor veya kasırgalarla yıkıyorlar.

İşin vahim yani, muhalefetin bu konularda iktidara karşı bir görüşünün olmayışıdır. Hatta muhalefet seçimleri kazansaydı küreselcilerin talepleri daha hızlı yasallaşacak ve uygulanacaktı, çünkü onlar daha fazla “iklim korumak” istiyorlar, olayın içeriğini bilmeden ve anlayamadan. Bir düşünün:

  • İklim kontrolü ne kadar adaletli olabilirki?
  • İklim konrolü ile kim adil, kim hakim, kim hükumdarı olur?
  • İklim kontrolü nasıl yapılır?
  • İklim kontrolü nelerle yapılır?
  • İklim kontrolü ile hangi sonuçlara varılır?
  • İklim kontrolünden kimler menfaat edinir?

Aşırı hava durumları iklim kontrolü yöntemleriyle küresel uygulandığı için bu 3. Dünya Savaşı’dır, ama henüz her tarafa atom bombası düşmediği için, millet bunu algılayamıyor, doğal zannediyor.

İklim kontrolü … nedir,… ?
https://ezberbozanmedya.com/iklim-kontrolu-ile-iklim-degisimi-nedir-kim-yapar-kime-yarar-kime-zarar-verir/


License of Enkidu Gilgamesh – Sharing is Caring!

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL