mehmet_ertas_insaat
Manşet Siyaset

O BİR KADIN O BİR ANNE AMA

O BİR KADIN O BİR ANNE AMA
ÖZLEM ZENGİN’E SALDIRANLAR BIYIKLI SAKALLI TEYZELER ÇIKTI

O BİR KADIN O BİR ANNE AMA
kafkas_reklam yeliz

O BİR KADIN O BİR ANNE AMA

ÖZLEM ZENGİN’E SALDIRANLAR BIYIKLI SAKALLI TEYZELER ÇIKTI

özlemzengin

AK Parti’de başarı ile görev yapan bir milletvekili kendisi. Şu anda Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren MYK üyesidir.

Özlem Zengin 1990’da İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş avukattır. Bir dönem ABD’de yaşadıktan sonra öğretmenlik yapmıştır. 1998-2001 yılları arasında Kanal 7’de program yapmıştır. TV süreci bittikten sonra da serbest avukatlık mesleğine geri dönmüştür. 2003’de AK Parti İstanbul İl Yönetiminde yer almış, 2005-2011 yılları arasında İl Başkan Yardımcısı sıfatıyla tanıtım medya başkanlığı görevini sürdürmüştür. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Din, Sosyoloji alanında “Yüksek Yargı Kararları Işığında Din ve Laiklik Algısındaki Sosyolojik Değişim” tezi ile yüksek lisans tamamlamıştır. 2012’de AK Parti İstanbul Kadın Kolları Başkanı seçilmiş görevini 2015’e kadar sürdürmüştür.

Hepsi bir yana Özlem Zengin kurtlar sofrasından farksız siyaset arenasında bugüne kadar mücadele ede ede, tabir-i caiz ise tırnakları ile kazıyarak başarı merdivenleri tırmanmayı bilmiş, bunu gerçekleştirirken de kendisi için DELİKANLI KADIN tanımlamasını hak etmiş bir hanımefendidir. Hem delikanlı kadın hem de hanımefendi kelimeleri belki tezat gibi gelebilir ancak delikanlı kadın zaten hanımefendiliğini bilen, başarı yolunda mücadele ederken siyasi etik kurallarından taviz vermeyen, milli duruşa sahip bayanlar için kullanılır.

Özlem Zengin aynı zamanda 3 çocuk sahibi bir annedir. Hani Peygamber Efendimizin cenneti ayaklarının altına serdiği anneler var ya, işte o annelerden biri de Özlem Zengin’dir.

Siyaset Arenasında 17/25 Aralık sürecinden sonra fetö yapılanmasıyla açılan gedik sebebiyle, kıran kırana gerçekleşen savaşlar yaşanmaktadır. Bu savaşlarda Özlem Zengin için şu ihaleyi kaptı, bu ihaleye fesat karıştırdı, şununla kirli ilişkisi var, bununla kanunsuz işler yaptı diye yazacak tek bir kusur bile bulamadıkları için olsa gerek, Özlem Zengin için itibarsızlaştırmaya yönelik yayınlara teşebbüs edenler veya yapanlar; yok efendim boşandığı eşini bilmiyoruz, kimdir? Neden tanımıyoruz benzeri saçma sapan sözde sorgulamalarla amaçlarına ulaşabileceklerini düşünme gafletine düşmekte. Hele hele bir isim var ki; ismini bile anmanın sergilediği çapsızlığa prim katacağı için adını bile anmaya gerek duymuyorum. Bu şahsı internet dünyası sözde gazeteci diye tanımlayabiliyor. Önemli bir kesim meczup olarak tanımlıyor. Kalkmş sosyal medya üzerinden evlenme teklifi gerçekleştirerek kendisine piar yapma derdine düşmüş. Eh mahkeme de anlamış ki işin aslını cezayı da kesivermiş.

Bir de okyanus ötesi Amerikan uşaklarının uşaklığını yapmak için kanalizasyon çukurundan farksız dili ve kalemi ile algı yaratmaya çalışan zavallının teki var. Attığı iftiraları çukura doldursak yedi sülalesi boğulacak. Söylemlerini burada yazımıza dahil etsek ahlak kurallarını alt üst etmiş oluruz. O yüzdendir ki; böylesi sümüklü mendil yalayıcılarına da prim vermenin manası olmadığını düşünüyorum.

Vesselam Özlem Zengin bir kadın. Özlem Zengin bir anne. Özlem Zengin’e çamur atmaya ve iftiralar düzmeye kalkanların fiziksel şekli nedense bıyıklı sakallı teyzelerden oluşmaktalar. Ya klavye başından ya da okyanus ötesi kuklalara kuklalık ederken kendi karaktersizliklerini sergilemekteler.

Türk Siyasetinde Türk Kadını rol modeli için Özlem Zengin biçilmiş kaftandır. Bundan yıllar önce bir tv programında duruşu ve okkalı sözleriyle dikkatimi çekmişti kendileri. O günden bugüne sıkı takip eden bir gazeteciyim. Balıkesir siyasetimizdeki niteliksizleri düşünüyorum da, Balıkesir’imize Özlem Zengin’de klonlayıp getirmeyi başarırsak eğer, Balıkesir Marmara’nın en gözde vilayeti olur çıkar. Balıkesir’de siyaset yaptığını zanneden mavi kimlikliler de DELİKANLI SİYASETÇİ nasıl olur öğrenir.

Tez zamanda Özlem Zengin’den ne yapıp edip klonlayıp Balıkesir’imize kazandıralım. Hiç olmazsa maklube sofralarında yediklerini hala sindirememişlerden kurtuluruz.

Paylaş
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL