mehmet_ertas_insaat
Sağlık

Sağlık En Önemli Zenginliğimiz

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir Balıkesir ve ilçelerine ziyaretlerini sürdürüyor. Milletvekili Aydemir, Bandırma’yı ziyaret ederek Bandırmalı hemşerileriyle buluştu.

Sağlık En Önemli Zenginliğimiz
kafkas_reklam yeliz

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR BANDIRMA’YI ZİYARET ETTİ
AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir Balıkesir ve ilçelerine ziyaretlerini sürdürüyor. Milletvekili Aydemir, Bandırma’yı ziyaret ederek Bandırmalı hemşerileriyle buluştu.

Sağlık En Önemli Zenginliğimiz (2)

Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir’in Bandırma ziyaretinin ilk durağı ilçe teşkilatı oldu. Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Kadın Kolları Başkanı Oya Yücel ve Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Gündoğdu ve teşkilat üyeleriyle bir araya gelerek çalışmalar ve 2023 hedefleri üzerine değerlendirmelerde bulundu.

Sağlık En Önemli Zenginliğimiz (3)

“DERDİMİZ MİLLET GAYEMİZ HİZMET”
Bandırma’da esnafla selamlaşan ve esnafın sorunlarını dinleyerek sohbet eden Milletvekili Aydemir, “Derdimiz millet, gayemiz hizmet” dedi. Milletvekili Aydemir ayrıca Melih İpçioğlu kardeşimizle de yakından ilgilendi.

Bandırma ilçesinin mahallelerini dolaşarak muhtarların ve mahallelinin sorun ve sıkıntılarını dinleyen milletvekili Aydemir, Ayyıldız Mahallesi Muhtarı Ali Derman ile sohbet etti. Milletvekili Aydemir; “Mahallesindeki sorunları çözümü noktasında büyük gayretler sarf eden Ayyıldız Mahallesi Muhtarımız Ali Derman’a çok teşekkür ederim. Kendisiyle mahallesinin ve mahalle sakinlerinin talep ve sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Projelerimiz hakkında konuştuk. Mahallesinin huzuru ve mutluluğu için çalışan muhtarımıza çalışmalarında başarılar diler katkılarından dolayı teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Sağlık En Önemli Zenginliğimiz (3)

“SAĞLIK EN ÖNEMLİ ZENGİNLİĞİMİZ”
Mahalle sakini Cemal Eriş ile birlikte Ayyıldız Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi çalışanlarını da ziyaret eden Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir hastalara acil şifalar dileyerek şunları söyledi: “Hayatta her şeye sahip olabiliriz ya da hiçbir şeyimiz olmayabilir. Ama tek bir şeyimiz sağlığımız olmazsa dünyanın tüm mallarına da sahip olsak önemi yok. Hiçbir şeye sahip olmayabiliriz ama sağlığımız yerindeyse dünyanın en zengin insanıyız. Sağlık en önemli zenginliğimizdir. Sağlığımıza dikkat edelim ve kaybetmeyelim. Hastalarımıza acil şifalar diliyorum.”

Sağlık En Önemli Zenginliğimiz (4)

“BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ”
Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan ile Dardarlar Turizm ve Afytos Otel Sahibi Hakan Aydın’ı işyerinde ziyaret eden milletvekili Aydemir, yakın ilgisi ve misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür ederek şunları kaydetti:

Sağlık En Önemli Zenginliğimiz (5)

“Bandırma esnafı ve Bandırma sakinleri olarak biz birlikte güçlüyüz. Birlikte oldukça, el ele oldukça her zorluğun ve sorunun üstesinden geliriz. Herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Sağlık En Önemli Zenginliğimiz (6)

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL