mehmet_ertas_insaat
Spor

Tayfun Canlı; Türkiye Şampiyonu Edremit Belediyesinden!

Tayfun Canlı; Spora ve sporcuya her zaman tam destek

kafkas_reklam yeliz

Tayfun Canlı; Spora ve sporcuya her zaman tam destek

Edremit Belediyesi Taekwondo’da Türkiye Şampiyonluğu getirdi. Edremit Belediyesi Taekwondo Spor Kulübü sporcuları Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı’yı madalyalarıyla ziyaret etti.

Edremit Belediyesi sporcular Taekwondo da Türkiye Şampiyonluğu’na ulaştı. Şampiyon sporcular madalyalarını Edremit Belediye başkan Yardımcısı Tayfun Canlı’ya getirdi. Edremit Belediyesi Taekwondo Spor Kulübü sporcuları 01-05 Ekim 2023 tarihlerinde Erzurum’da gerçekleşen Türkiye Taekwondo Poomsae Şampiyonası’nda Edremit’i temsil etti. Sporcular rakiplerini eleyerek Türkiye Şampiyonu olarak yarışmaları tamamladı. Freestyle Ferdi Ecrin Yanıt Freestyle 1. si olurken, Freestyle Pair çiftler Ecrin Yanıt ve Kerem Narlıoğlu altın ve gümüş madalyalarını aldılar. Sporcular ile birlikte antrenörleri Zeynel Çelik, Murat Gezen ve Hüseyin Narlıoğlu da  Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı’yı ziyaret etti.

Spora ve sporcuya desteğe devam edeceğiz

Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Canlı, “Edremit’imizi temsil eden geleceğimiz çocuklarımız Türkiye Şampiyonu olarak bizleri gururlandırdılar. Spora ve sporcuya her zaman destek vermeye devam edeceğiz. Öğretmenlerine ve başarılı çocuklarımıza bu gururu bize yaşattıkları için teşekkür ediyoruz.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL