mehmet_ertas_insaat
Güncel Manşet Sosyal Medya Yaşam

97 GÜNDÜR SESLERİ BİLE ÇIKAMADI

Dile kolay tam tamına 97 gün geçti. Balıkesspor Kulüp Başkanı Özgür Yılmaz, kripto fetö sahte hesabı cemile sevinç hesabının tasmacısının Taner Korkmaz olduğunu açıklayalı.

kafkas_reklam yeliz

Dile kolay tam tamına 97 gün geçti. Balıkesspor Kulüp Başkanı Özgür Yılmaz, kripto fetö sahte hesabı cemile sevinç hesabının tasmacısının Taner Korkmaz olduğunu açıklayalı.

97_gundur_sesleri_bile_cikamadi

KÜÇÜK DİLLERİNİ BİLE YUTTULAR GALİBA
Özgür Yılmaz’ın bu açıklamaları sonrasında kamuoyu Taner Korkmaz’ın amiri konumunda olan Yücel Yılmaz ve Yasin Sagay ikilisinden Özgür Yılmaz’ın sözlerine yalanlama bekledi ama nerede o açıklamayı yapacak yürekli insanlar…! Bırakın açıklamayı tek bir kelime bile diyemeyişleri, Balıkesir Halkında küçük dillerini bile yuttular dedirtti.

 

TANER KORKMAZ’IN ARŞİVİNDEN Mİ ÇEKİNİYORLAR
Haber merkezimize ulaşan ihbarlar ve iddialarda, Taner Korkmaz hakkında ne Yücel Yılmaz’ın ne de Yasin Sagay’ın herhangi bir işlem başlatamayacağı yönündeydi. İddialara göre Taner Korkmaz’ın her iki isim hakkında da çok özel arşivi olduğu belirtiliyordu. Bu arşivlerde bazı video ve ses kayıtları olduğu da iddia ediliyordu.

 

BALIKESİR HALKI BUNLARDAN ÜMİDİ KESTİ
Son yerel seçimler öncesi süreçte Karesi Belediyesinden güdümlü olduğu halk tarafından bilinen bazı itibarsızlaştırma yayınları vardı. Bu yayınlar yaptığı şantajlar yüzünden aldığı cezalarla bilinen youtubır Emin Boldan, kripto fetö sahte hesap cemile sevinç hesabı ve Burhan Murat Ayaşoğlu tarafından gerçekleştiriliyordu. Büyükşehir Belediye Başkanlığına adaylık sürecinde önce Zekai Kafaoğlu aleyhinde karalama yayınları yapılmış, Kafaoğlu hırsız ilan edilmişti. Akabinde olası rakip görülen Dinçer Okran itibarsızlaştırılmaya çalışılmıştı. Hatta olur da Altıeylül’ün vekil başkanı Hasan Avcı da risk teşkil edebilir hesabı ile muhtarlar üzerinden algı çekilmişti. Sonrasında Avcı’nın rakip olmayacağı anlaşılınca, bahsettiğim yayınları gerçekleştirenlerce aleyhte Avcı hakkında tek bir haber bile yayınlanmamıştı. Acaba neden? Balıkesir Halkı tüm bu yaşananları çok iyi hatırlıyor ve unutmak gibi niyetleri yok. Öyle bir duruma geldi ki vatandaş, yarın önlerine gelecek ilk sandıkta bunların hesapları görme iradesini sergilemeye çoktan hazır. Kısacası halk bunlardan ümidi kesti.

 

DİNÇER ORKAN HALEN HEDEFTE
Yücel Yılmaz’ın yarın gelecek olan sandıktan kendisinin bile ümidi olmadığı siyasi kulislerde alenen konuşulmakta. Bu yüzden de düne kadar en çok güvendiği kanat olan pelikancılar grubunun pasifize edilmesiyle ümidini okyanus ötesinin en çok desteklediği Özhaseki’ye bağlamış durumda. Özhaseki’nin bir şekilde Yücel Yılmaz’ı bakan ya da bakan yardımcısı yapacağı ümidiyle bilindik tebessüm pozlarını vermeye devam ediyor olması, bildiğimiz gerçekleri saklamasına yetmeyecek. Son ABD gezisinden bile poz paylaşma telaşesine kapıldığı açıkça görülen Yücel Yılmaz’ın, yarınlara yönelik siyaset arenasında en ufak bir yeri bile kalmadığı gerçeğini, ne ABD ne Türkiye’de Sn Cumhurbaşkanımızın kendisi ile poz vermemesinden dolayı yorumluyoruz. Çünkü Sn Cumhurbaşkanımızın topluma mesajı nasıl verdiğini vatandaş çok iyi biliyor. Dinçer Orkan’ı da sürekli hedefte tutacak ismin Burhan Murat Ayaşoğlu olacağını, yardımcı etkenin de kripto fetö sahte hesap cemile sevinç olacağını hem biz hem vatandaşlar çok iyi bilmekte.

 

ÖZGÜR YILMAZ’IN SÖZLERİNİ HİÇ BİR ZAMAN YALANLAYAMACAKLAR
Yücel Yılmaz ve Yasin Sagay, Özgür Yılmaz’ın yayınladığı videoda belirttiği sözleri yani cemile sevinç hesabının tasmasını tutma ile alakalı sözleri hiçbir vakit yalanlayamayacaklar. Kripto fetö hesabı ile ilintilendirilmeyi hiçbir şekilde kamuoyu önünde inkar edemeyenler, Balıkesir Halkının vicdanın da hak ettikleri muameleyi göreceklerdir. 15 temmuz darbe kalkışması sonrasında fetö ile mücadele ediyoruz diyen devleti yönetenlerin, kripto fetö hesabı ile bağlantılarını hiçbir şekilde inkar edemiyor oluşu, hükümetin Balıkesir’de fetö mücadelesini fazlasıyla sulandırmaktadır. Bunlar yetmezmiş gibi Yücel Yılmaz ile yakınlığı bilinen Süleyman Özışık ve Özışık kardeşlerin, 200 Bin civarı fetö sanığına kefil olduğu bilgisinin ülke gündeminde bomba etkisi yaratmış olması, Özışık kardeşlerin kripto fetö sahte hesabı cemile sevinç ile olan bağlantıları, tasmacının kim olduğunun açıklanması, Balıkesir Halkının endişe ile izlediği süreç.

 

Balıkesir Halkı eninde sonunda faturayı sandıkta kesecektir. Bu sözlerimizden de mana çıkarmaya niyeti olmayanların güvendikleri dağlara nasıl karlar yağdığını yarınlarda tüm Balıkesir Halkı görecek.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL