mehmet_ertas_insaat
Manşet Siyaset Spor

PARALAR NEREDE YÜCEL YILMAZ?

Balıkesirspor taraftarı dün oynanan Gençlerbirliği müsabakasında Yücel Yılmaz aleyhine tezahüret yaparken “paralar nerede” diye slogan attı.

kafkas_reklam yeliz

Balıkesirspor taraftarı dün oynanan Gençlerbirliği müsabakasında Yücel Yılmaz aleyhine tezahüret yaparken “paralar nerede” diye slogan attı.

PARALAR NEREDE YÜCEL YILMAZ

TARAFTAR HAKLI
Balıkesirspor’un PTT 1.Lig’de transfer tahtasını açamamış tek takım olması ve kadrosunu geliştirmek için tek bir oyuncu bile transfer edememiş olmasından dolayı kötü günler yaşıyor. Seçim zamanı Balıkesirspor’a ve taraftara şampiyonluk vaadinde bulunan Yücel Yılmaz’ın Balıkesirspor’a gerekli ekonomik yardımda bulunmaması hem taraftarın hem de Balıkesir Halkının tepkilerine neden olmakta. Bu nedenle de taraftar tepkisini attığı sloganlarla ifade etmekte.

seçim_bilborad

HÜLYA AVŞAR’A GELİNCE PARA VAR KULÜBE GELİNCE YOK
Televizyonda bir tv programına katılan Hülya Avşar’a destek olmak maksadıyla büyükşehir belediyesinin 500 Bin lira destek olduğu Balıkesir Halkınca konuşulurken kulüp için en ufak desteğin bile verilmiyor olması, taraftarın Yücel Yılmaz’a ve Ak Parti’ye bakışını olumsuz etkilemeye devam ediyor. Hülya Avşar’a gelince oluk oluk para akıtanlar şehrin takımı için ne yazık ki aynı samimiyeti gösteriyor.

Cengiz_Zeybek_Yucel_yilmaz_Hulya_Avsar

ESKİŞEHİRSPOR’A YDS AKADEMİ REKLAMI BALKES’E AVUCUNU YALA
Yücel Yılmaz’ın yerel yöneticilik yaptığı Balıkesir’e ve Balıkesirspor’e ilk çalımı değil bu yaşananlar. Geçmişte de şehrin takımı dururken gidip Eskişehirspor’a sponsor reklamı veren Yücel Yılmaz’ın Balıkesirspor’a olan husumetinin altında ne yattığı merak konusu.

esese_sponsor

SEÇİM ZAMANI VAADLERLE TARAFTARI KANDIRIP OY TOPLADI
Seçim zamanı bol keseden vaadlerde bulunan Yücel Yılmaz’ın hem Balıkesirspor’a hem de Bandırmaspor’a attığım çalımlar herkesin hafızasında. Şehrin dört bir yanına asılan bilboard reklamlarda Balıkesirspor ve Bandırmaspor’a şampiyonluk vaadinde bulunan Yücel Yılmaz’ın sözünde durmak bilmeyen anlayışı yüzünden Ak Parti büyük zarar görmeye devam etmekte. Ak Parti il milletvekillerinin de bu konuda ellerinden bir şeyin gelmemesi, yarın konulacak sandıkta faturanın kendilerine çıkacağını da düşünmüyorlar sorusunu sordurtmakta.

kadir_dagli_yücel_yilmaz

RAKİBİ İSMAİL OK’A SATAŞIYORDU
Seçim zamanı Balıkesirspor taraftarına vaade bulunan İsmail Ok’un Balıkesirspor’u yeniden süper lige çıkarma sözünden rahatsız olan Yücel Yılmaz, kimin parasıyla destek olacaksın diyerek karşılık veriyordu. Oysa bu sözleri sarf eden Yücel Yılmaz temsil ettiği makamın bile gücünü kullanmayıp Balıkesirspor’u zor durumda bırakmayı hatta küme düşmesine bile seyirci kalacak tavrı sergilediğini tüm Balıkesir Halkı endişe ile izlemekte.

ismail_ok_a_cevap

CEMİLE SEVİNÇ HESABININ TASMACISINI DEŞİFRE ETTİĞİ İÇİN Mİ ÖZGÜR YILMAZ’A OLAN HINÇ İLE BALIKESİRSPOR’A SIRTINI DÖNDÜ?
Kamuoyunun hatırlayacağı üzere Balıkesirspor kulüp başkanlığı sürecinde Özgür Yılmaz’a karşı net karşı tavır sergilenmişti. Buna rağmen kulüp başkanlığına Özgür Yılmaz seçilmişti. Transfer tahtasını açmak ve kulübü iyi yerlere getirmek için planlarını anlatan Balıkesirspor Kulüp Başkanı Özgür Yılmaz, internette kendisi aleyhinde yapılan bir takım yayınlar sonrasında arkasında kim olduğunu araştırmış, bu araştırmalar sonucunda fetöünün kripto algı operasyonlarını sosyal medya üzerinden gerçekleştiren cemile sevinç isimli sahte hesabın tasmasını kimin tuttuğunu deşifre etmişti. Bu konuya açıklık getiren Özgür Yılmaz yayınladığı bir video ile de bunu kamuoyu ile paylaşmıştı. Tasmayı tutanın Yücel Yılmaz emrindeki Basın Daire Başkanı Taner Korkmaz olduğu ortaya çıkınca, cemile sevinç hesabı üzerinden yapılan algı operasyonlarının da arkasında kim olduğu anlaşılmıştı. Ak Partili milletvekillerini, Yücel Yılmaz’a olası rakip ilçe belediye başkanlarının nasıl itibarsızlaştırıldığını tüm Balıkesir Halkı dikkatle izlemişti. Bunların ortaya çıkmasıyla Ak Parti Genel Merkezinde zor duruma düşen Yücel Yılmaz’ın Balıkesirspor’a ekonomik destek vermemekte gösterdiği ısrarın arkasında, aslında bu deşifre süreciyle yaşadıklarının yattığı düşünülüyor.

TARAFTAR VE BALIKESİR HALKI BALIK HAFIZALI DEĞİL
bilboardAk Parti Balıkesir’de kan kaybetme sürecini daha da hızlandırmakta. Yücel Yılmaz’ın Balıkesirspor’u kaderine terk etmesi, belediye bütçesindeki paraları çarçur edercesine dağıtıp rant kokan her hadisede ortaya para saçması, Balıkesirspor’a gelince de umursamaz tavrı, Balıkesir Halkınca sandıkta rövanş meselesine dönüşecektir. Tarihten ders çıkarmayanlar vaktiyle Konya’da Ahmet Öksüz’ün Konyaspor yüzünden nasıl seçimle eşekten düşercesine koltuktan indirildiğini hatırlamalı. Ak Parti Balıkesir’de kan kaybını durdurmak istiyor ise Yücel Yılmaz’a artık kendine gel demeyi bilmeli. Sonrasında ise kendine gelmeyenlerin nerelere geldiğini de unutmamalı. Vaktiyle seyis misali tuttukları yularları hatırlatmakta fayda görüyoruz. Yücel Yılmaz’ı buralara taşıyan Edip Ağabeyi ağlayarak koltuktan kalkmıştı. Kendisini nasıl bir kader bekler izleyip göreceğiz.

 

Balıkesirspor kim ne kadar sırt dönerse dönsün, kümede kalacak. Balıkesirspor’a gönül vermişler ne yapıp edip takımı bu sene ligde muhakkak tutacaktır. Ancak kurt yediği ayazı asla unutmaz. Bunu da Yücel Yılmaz’ın etrafını çevirmiş, kurt taklidi yapan çakallar anlayamazlar. Biz şimdiden söyleyelim de, kendisine ders çıkarması gerekenler ne düşünürlerse düşünsünler.

Bookmark and Share
YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL