mehmet_ertas_insaat
Levent Mercan Manşet Siyaset Spor

SANSÜRCÜ YÜCEL BAŞKAN

Yücel Yılmaz, kripto fetö sahte hesabının deşifre olmasıyla tasmasını tutanın emrindeki basın daire başkanı Taner Korkmaz olmasından rahatsız olmamış ama yaptığım yorumlardan rahatsız olmuş ki; yorumlarımı silip SANSÜRCÜ YÜCEL BAŞKAN olmayı tercih etmiş

SANSÜRCÜ YÜCEL BAŞKAN
kafkas_reklam yeliz

Ve huzurlarınızda

“SANSÜRCÜ YÜCEL BAŞKAN”
Yücel Yılmaz, kripto fetö sahte hesabının deşifre olmasıyla tasmasını tutanın emrindeki basın daire başkanı Taner Korkmaz olmasından rahatsız olmamış ama yaptığım yorumlardan rahatsız olmuş ki; yorumlarımı silip SANSÜRCÜ YÜCEL BAŞKAN olmayı tercih etmiş.

sansurcu_yucel

CEMİLE SEVİNÇ VE TASMACISI
Balıkesirspor Kulüp Başkanı Özgür Yılmaz’ın yayınladığı video ile kripto fetö algı operasyonlarını gerçekleştiren hesabın tasmasını tutanın Yücel Yılmaz’ın emrinde görev yapan Basın Daire Başkanı Taner Korkmaz olduğunu Balıkesir kamuoyu öğrendi. Yücel Yılmaz’ın Taner Korkmaz’ı görevinden hiçbir şekilde alamayacağı, Korkmaz’ın arşivinde Yücel Yılmaz ve yardımcısı Yasin Sagay hakkında çok ciddi kayıtlar olduğu iddiaları Balıkesir sokaklarında herkesin dilinde. Bu iddiaların doğruluğu bilinmez lakin aradan aylar geçmesine rağmen deşifre olan Taner Korkmaz’ın halen görevinin başında duruyor olması, sokaklarda dilden dile konuşulanları doğrular cinsten yaklaşım. AK Parti Genel Merkezinin bu deşifre sonrasında hiçbir şey yokmuş gibi yapıyor olması en başta Sayın Cumhurbaşkanımız aynı zamanda AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a kurulan bir kumpas olarak değerlendirilebilir.

ZEKAİ KAFAOĞLU VE AK PARTİLİ VEKİLLER İTİBARSIZLAŞTIRILDI
Kripto fetö algı operasyonlarının yapıldığı, tasmasının Taner Korkmaz tarafından tutulduğu deşifre olan sahte hesap cemile sevinç hesabından Edip Uğur’un görevden ayrılması sonrası koltuğu oturan Zekai Kafaoğlu hırsız ilan edilerek itibarsızlaştırılmıştı. Bununla birlikte dönemin MYK üyesi Yavuz Subaşı, il milletvekili Adil Çelik, AK Partili belediye başkanları (Yücel Yılmaz’a olası rakip olanlar) İsmail Cankul ve Dinçer Okran da itibarsızlaştırma operasyonlarından nasibini almıştı. AK Partili milletvekilleri ve belediye başkanlarının kripto fetö operasyonlarının çekildiği, tasmasının AK Partili belediyenin basın daire başkanı olduğunun deşifre edilmesi, buna rağmen Yücel Yılmaz’ın deşifreye rağmen Taner Korkmaz’ı görevinin başında tutuyor olması, yaşanan kripto fetö operasyonlarını azmettirenin de kim olduğunu kamuoyunun öğrenmesi açısından son derece önem arz etmekte. Kamuoyu azmettirenin kim olduğunu gayet açık şekilde anladı ne olduğunu. AK Parti Genel Merkezi anlamamakta direniyorsa eğer emin olun ki, genel merkezde de Reis’in arkasından iş çevirenler var demektir. Sayın Cumhurbaşkanı fetö ile mücadelede canını dişe takarak savaşsın, 15 Temmuz’da şehitlerimiz, gazilerimiz vatan için kendilerini feda etsin, Balıkesir’de de birileri kripto fetö algı operasyonlarını çekenin deşifre edildiği ortamda hiçbir şey yokmuş gibi yaklaşım göstersin. Bu resmen açık açık Sayın Cumhurbaşkanına yönelik bir kumpastır.

cemile_ve_tasmacisi

GELELİM BALIKESİRSPOR VE KULÜP BAŞKANINA
Özgür Yılmaz’ın başkanlığına en başından beridir karşı oldular. Özgür Yılmaz’ın yaptığı deşifre sonrası birkaç buluşma gerçekleşse de elle tutulur destek vermediler. Çünkü Kulüp Başkanı Özgür Yılmaz, fetönün ilimizdeki en büyük algı operasyon merkezini deşifre etmişti. Bu sebeple de belki de Balıkesirspor’un düşmesini bile istiyor olabilirler. Özgür Yılmaz transfer tahtasını açabilmek için elinden geleni fazlasıyla yaptı. Kulübü ayakta tutabilmek için ne gecesi kaldı ne gündüzü. Ben inanıyorum ki Özgür Başkan tüm olumsuzluklara rağmen kulübü ligde tutacaktır. Takım transfer tahtası açılmadan da ligde kalır. İyi motive oldukları ve sahada savaştıkları zaman başaramayacakları hiçbir şey yok. Balıkesir Halkı takımına güvensin. Maçlara gidip destek olsun. Balıkesir’in yüz akı Balıkesirspor’u her ne kadar başarısız olsun diye pusulara yatanlar olsa da, kentin büyükşehir belediye başkanı takıma sırt dönse de, Balıkesirspor ligde kalacak enerji ve azme sahiptir. Yeter ki Özgür Başkan başta olmak üzere, hiç kimse yılgınlığa ve umutsuzluğa düşmesin. Süperlig’de şampiyonluk yaşamış Bursaspor bile bizim gerimizde. Bütçesi sağlam, transfer tahtası açık ve gerekli transferleri yaptılar. Buna rağmen bizim de gerimizdeler şu anda. Avrupa devi Barcelona’nın ne hallere geldiğini görüyorsunuz. Futbolda inişler ve çıkışlar var. Her şey inanmakla başlar. Başarı ikna edilenlerle değil inananlarla yakalanır. Özgür Başkanın inandığından eminim. Sahada ter döken oyuncularımız ve yöneticiler de inandığı anda istediğimiz noktalara geleceğiz. Balıkesirspor’a sırt dönüp Hülya Avşar’a para akıtanlara rağmen bu başarıyı yakalayacağız. Hem de hepsine inat başaracağız. Seçim zamanı söz verip sözünde durmayanlardan hiç kimse medet beklemesin. Taktikleri iyice kendilerine muhtaç hale gelinmesi. O vakit sanki kurtarıcıymış gibi ortaya çıkıp, sandık sürecinde kahramanığa soyunmak niyetleri. Sakın bu taktiklere kimse aldanmasın. Final sahnesini defalarca izlediğimiz senaryolardan kahraman değil figüran çıkar. Balıkesir Halkı ve Balıkesirspor kendi senaryolarında hiçbir figürana da rol vermeyecektir.

DÜN GECEKİ YORUMLARDAN DERS BİLE ÇIKARACAK KAPASİTELERİ YOK
Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın sayfasından yaptığı paylaşım sonrasında taraftarların yaptığı yorumlardan çıkan sonuç, sandık vakti hesaplaşacağız yönündeydi. AK Parti milletvekileri ve genel merkez bunca yorumda verilen mesajı almak zorundalar. Ancak Yücel Yılmaz ve çevresindekilerin kulübe bakış açıları ve taşıdıkları zihniyet sebebiyle yapılan yorumlardan ders çıkaracak kapasiteleri bile olmadığını düşünmemize fazlasıyla yetmekte.

taraftar_mesaj_verdi (1)

taraftar_mesaj_verdi (2)

taraftar_mesaj_verdi (3)

taraftar_mesaj_verdi (4)

taraftar_mesaj_verdi (5)

taraftar_mesaj_verdi (6)

taraftar_mesaj_verdi (7)

taraftar_mesaj_verdi (8)

Balıkesirspor’un ve Balıkesir’in kapasitesiz yöneticilere ihtiyacı yok. Kuvvacı ruhları her şeyi başaracak niteliktedir. Bunu önümüzdeki günlerde daha da iyi göreceksiniz.

1Yücel Yılmaz’ın sansürcü başkanlığının da belgeleri aşağıda. Dün yaptığım yorumları silerek durmak yok sansüre devam anlayışındaki Yücel Yılmaz’a düşüş süreci hızla devam ediyor.

 

2

3

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL