mehmet_ertas_insaat
Ekonomi

Abalı Ayçiçek Yağı şimdi Migros’ta

Abalıoğlu Yağ’ın geniş kapasiteli ve yüksek teknoloji donanımlı yağ tesisinde üretilen, gücünü güneşten alarak yemeklere değer ve lezzet katan Abalı Ayçiçek Yağı, artık tüm Migros mağazalarında

Abalı Ayçiçek Yağı şimdi Migros’ta
kafkas_reklam yeliz

Abalıoğlu Yağ’ın geniş kapasiteli ve yüksek teknoloji donanımlı yağ tesisinde üretilen, gücünü güneşten alarak yemeklere değer ve lezzet katan Abalı Ayçiçek Yağı, artık tüm Migros mağazalarında.

İzmir Aliağa’daki geniş kapasiteli ve yüksek teknolojili bitkisel yağ tesisiyle Türkiye’nin büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan Abalıoğlu Yağ, tüketicisine daha etkin ulaşabilmek amacıyla yaptığı yatırımlarına hız kazandırdı. Farklı satış kanallarıyla büyümeye odaklanan Abalıoğlu Yağ, ayçiçek yağı ile en fazla tercih edilen online market uygulamalarından sonra Türkiye’nin en büyük perakende mağazalarından olan Migros raflarında 1, 2, 4 ve 5 litrelik seçenekleriyle yerini aldı.

En sağlıklı ve en lezzetli ayçiçek yağını üretmek için %100 yerli sermaye ile kurulan Abalıoğlu Yağ tesisinde, tohumdan şişelemeye kadar yüksek kalite standartları uygulanıyor. Ülkemizin gurur kaynağı olan fabrikada üretilen ayçiçek yağı, el değmeden şişeleniyor. Ayçiçeğinin sahip olduğu tüm vitaminler, kullanılan ileri teknoloji sayesinde Abalı Ayçiçek Yağ’ın içerisinde tamamen korunuyor.

Abalıoğlu Yağ, yarım asır önce tarım ve hayvancılıkla başladığı yolculuğunda ayçiçek yağının değerini ve kıymetini bilerek güçlü bir şekilde büyümeye devam ediyor.

https://www.abaliyag.com/

Abalı Yağ Hakkında: Abalıoğlu’nun sanayicilikteki köklü geçmişi ve deneyiminin bir sonucu olarak İzmir’de kurulan Abalıoğlu Yağ; işine gösterdiği özen, teknoloji ve insan kaynağına yaptığı yatırım sayesinde kuruluşundan kısa süre sonra Türkiye yem sektörünün lider hammadde tedarikçisi haline gelmiştir. Kurduğu ve geliştirdiği uluslararası ilişkiler sayesinde Türkiye’nin büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan Abalıoğlu Yağ, insanların sağlıklı ve güvenilir gıda tüketmesine katkıda bulunmak misyonuyla bitkisel yağ alanında büyük bir yatırım yapmıştır.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL