mehmet_ertas_insaat
Yaşam

AK PARTİLİ TELEVİZYON AK PARTİLİ BELEDİYEYE ÇAKTI

Yücel Yılmaz’ın Ak Partiye zarar verdiği, partiye Balıkesir’de kan kaybettirdiği görüşü genel merkeze de ulaşmış olmalı ki; yandaşı televizyonlarda bile Yücel Yılmaz’ın basiretsiz belediyecilik anlayışı sebebiyle her gün kirlenen Edremit Körfezi haber yapılıp yayınlandı

kafkas_reklam yeliz

Yanlış duymadınız. Ak Partili televizyon Ak Partili belediyeye çaktı. A Haber ve ATV Edremit Körfezinde bir türlü istenilen düzeyde çalıştırılamayan arıtma tesisinden kaynaklı denizin kirlenmesi konusunda Ak Partili Balıkesir Büyükşehir Belediyesine fena çaktı.

 

A Haber ve ATV yaptığı çekimde vatandaşların Edremit Körfezinde deniz kirliliği konusunda görüşlerini açıklarken kirlenme sebebinin arıtmanın yetersiz çalıştırılmasından kaynaklı olduğunu ifade etti.

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin Ak Partili Meclis Üyesi Av. Birol Şahin’in gerçeği manipüle edip algı siyaseti yaparak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın basiretsiz belediye başkanlığını gizleme hamleleri de fayda sağlamamış, Edremit Halkı gerçekleri görmüştü. Körfezde yaşanan kirliliğin 10 yıldır sorumluluğunda olan Ak Partili Büyükşehir belediyesinde olduğunu vatandaş bilmekte. Bu sebeple de Birol Şahin’in Yücel Yılmaz’ı düştüğü zor durumdan kurtarma girişimleri boşa düşmüştü.

 

A Haber ve ATV’den durumu kurtaracak hamle yapması talep edilmiş olsa gerek ki gelip çekim yapmışlar. Ancak çekim esnasında arıtma tesisini çekerken Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda olduğunu gizleyememişler. Her ne kadar yayın esnasında bunu ifade edememişler ancak körfez halkı ince detayı anında yakaladı ve gerçeği bir de yandaş ekranlardan gördü.

 

A Haber ve ATV kaş yapayım derken göz çıkarttı ve Edremit Halkının gerçeklerle bir kez daha yüzleşmesini sağladı.

 

Arıtma tesisinin görüntülerinin geçtiği anlara ait görüntülerin montaj aşamasında gözden kaçmayacağını herkes bilir. Çünkü yandaşı olduğu partiye asla zarar verecek bir adım atmazlar. Yayınlanan haber videosunda arıtma tesisinin levhasında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ibaresinin olmasının bizce tek manası bulunmakta. Ak Parti genel merkezinin Yücel Yılmaz ile yolları ayırma kararına çoktan vardığıdır. Buna örtülü hamle de diyebiliriz. Alenen belediye başkanı ismi ve belediye ismi zikredilmese de dolaylı olarak Yücel Yılmaz’ın yönetemediği Balıkesir Büyükşehir Belediyesi gerçeği ortadadır.

 

Yücel Yılmaz’ın Ak Partiye zarar verdiği, partiye Balıkesir’de kan kaybettirdiği görüşü genel merkeze de ulaşmış olmalı ki; yandaşı televizyonlarda bile Yücel Yılmaz’ın basiretsiz belediyecilik anlayışı sebebiyle her gün kirlenen Edremit Körfezi haber yapılıp yayınlandı.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL