mehmet_ertas_insaat
Yaşam

BAŞKAN ARSLAN, DEPREM BÖLGESİNDE

“Dayanışma ile yaralarımızı birlikte saracağız” Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, beraberinde başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile birlikte deprem felaketinin yaşandığı illere gitti. Bölgede yürütülen çalışmalara destek olan Başkan..

BAŞKAN ARSLAN, DEPREM BÖLGESİNDE
kafkas_reklam yeliz

“Dayanışma ile yaralarımızı birlikte saracağız”

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, beraberinde başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile birlikte deprem felaketinin yaşandığı illere gitti. Bölgede yürütülen çalışmalara destek olan Başkan Arslan, depremzedeleri ziyaret ederek acılarına ortak oldu.

6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli 10 ilde meydana gelen deprem felaketinin ardından Edremit Belediyesi hemen harekete geçerek iş makinesi, destek personel ekibi, seyyar mutfak ve onlarca tır yardım malzemesini hızlıca bölgeye sevk etti. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’da beraberinde CHP Edremit İlçe Başkanı Deniz Onur Özcan, Belediye Başkan Yardımcıları Tümdeniz Çelebi, Tayfun Gerkuş ve meclis üyeleri ile birlikte deprem felaketinin yaşandığı illere gitti. Kahramanmaraş merkez, Elbistan, Nurhak ilçeleri, Adıyaman Gölbaşı ilçelerinde arama kurtarma çalışmalarına destek olan Başkan Arslan ve beraberindekiler, depremzedelerle bir araya geldi. Yanında götürdükleri yardımları birinci elden teslim edip başsağlığı dileklerini iletti.

Deprem bölgesinde özellikle soğuk hava şartlarında çadırlarda yaşamak durumunda olan çocuklar için oyuncak ve yiyecek dağıtımı yaparak depremzedelerimizin acılarına ortak oldu.

Kahramanmaraş – Nurhak Belediye Başkanı İlhami Bozan, Adıyaman – Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım’la görüşerek son durum hakkında bilgi aldı, Edremitliler ’in başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini sundu.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Depremden etkilenen bölgelerimizde vatandaşlarımızla bir araya gelerek Edremitlilerin başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini ilettim. Yardım noktasında Edremit adına üzerimize düşeni yapmak için hazır olduğumuzu belirttim. El Birliği ve dayanışma ile yaralarımızı hep birlikte saracağız. Hayatını kaybedenlere bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

BAŞKAN ARSLAN, DEPREM BÖLGESİNDE

Başkan Arslan, deprem bölgesi (3)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (6)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (12)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (2)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (11)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (7)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (10)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (14)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (21)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (9)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (17)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (13)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (16)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (19)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (15)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (8)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (5)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (20)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (1)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (4)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (18)
Başkan Arslan, deprem bölgesi (3) Başkan Arslan, deprem bölgesi (6) Başkan Arslan, deprem bölgesi (12) Başkan Arslan, deprem bölgesi (2) Başkan Arslan, deprem bölgesi (11) Başkan Arslan, deprem bölgesi (7) Başkan Arslan, deprem bölgesi (10) Başkan Arslan, deprem bölgesi (14) Başkan Arslan, deprem bölgesi (21) Başkan Arslan, deprem bölgesi (9) Başkan Arslan, deprem bölgesi (17) Başkan Arslan, deprem bölgesi (13) Başkan Arslan, deprem bölgesi (16) Başkan Arslan, deprem bölgesi (19) Başkan Arslan, deprem bölgesi (15) Başkan Arslan, deprem bölgesi (8) Başkan Arslan, deprem bölgesi (5) Başkan Arslan, deprem bölgesi (20) Başkan Arslan, deprem bölgesi (1) Başkan Arslan, deprem bölgesi (4) Başkan Arslan, deprem bölgesi (18)

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL