mehmet_ertas_insaat
Siyaset Yaşam

İZAHI OLMAYANIN MİZAHI OLURMUŞ – Birol Şahin Balıkesir Halkını Gülümsetiyor

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Av. Birol Şahin izahı olmayanın mizahı olurmuş sözünü ispatlarcasına yayınladığı son video ile Balıkesir Halkını gülümsetiyor.

kafkas_reklam yeliz

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Av. Birol Şahin izahı olmayanın mizahı olurmuş sözünü ispatlarcasına yayınladığı son video ile Balıkesir Halkını gülümsetiyor.

Edremit arıtma konusunda imar rantı kokusunu alan Edremit halkını algı siyaseti ile ikna yolları arayan BBB Başkanı Yücel Yılmaz ve meclis üyesi Birol Şahin sarf ettikleri sözlerle insanları ikna edemedikleri gibi Edremit’in Kalemiti Ceyn’i Şehir Plancısı Nevin Sayman ile baş edememenin çaresizliğini yaşamaktalar.

Birol Şahin’in son videosunda direk Nevin Sayman’ı hedef alması dikkatlerden kaçmadı.

Nevin Sayman’ın sosyal medya sayfasından Edremit Halkını bilgilendirme maksatlı yayınladığı video sonrasında ayarları bozulduğu aşikar olan BBB başkanı ve meclis üyesinin, BBB meclisinde Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’a parmak sallayan Birol Şahin’in hitap şekli, Altınkum’da imar rantlı arazi konusunda yaşadıkları sıkıntıları fazlasıyla ifade etmişti.

Birol Şahin’in, Nevin Sayman’ı hedef alan videosundaki sözlerin arıtma konusunda doğruları ortaya koymak yerine Nevin Sayman’ı itibarsızlaştırmak üzere algıda yönetim mantığı ile paylaşıldığı herkesçe anlaşıldı.

Nevin Sayman’ın Altınkum imar rantlı arazi konusunda kamuoyuna çıkıp gerçekleri anlatması, Edremit Halkında bir uyanış gerçekleştirdi. Bu uyanıştan iyiden iyiye paniğe kapılan BBB yöneticilerinin önümüzdeki günlerde daha farklı algı siyasetine soyunmaları bekleniyor.

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL