mehmet_ertas_insaat
Manşet Yaşam

Balıkesir Cumhuriyet Başsavcılık Makamına İhbardır

kripto fetö sahte hesap Cemile Sevinç karşılık olarak yaptığı paylaşımda “BANA YAPTIĞI HAKARET” diyerek karşılık vermiştir. Yani Hasan Fehmi Yörük’ün telafuz ettiği 2 isimden biridir

Balıkesir Cumhuriyet Başsavcılık Makamına İhbardır
kafkas_reklam yeliz

Uzun zamandır sosyal medyada kripto fetö faaliyetleri sürdüren, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın davası için mücadele eden siyasilere yönelik İTİBARSIZLAŞTIRMA OPERASYONLARI gerçekleştiren, ülkesini, bayrağını, devletini, milletini seven basın mensuplarına karşı itibarsızlaştırıcı paylaşımlar yapan, internet söylemiyle FAKE HESAP olarak bilinen CEMİLE SEVİNÇ hesabını kullananlar deşifre olmuştur.

Hali hazırda bu kripto fetö hesabı üzerinden FETÖ’nün cemaat yönüyle bağları bulunan ya da sempati yollarıyla geçmişte temasları olduğu halk tarafından bilinen isimleri siyaset alanında güçlü tutabilmek için Ak Parti’ye sadık ne kadar isim var ise harcanması gereken rakip görerek aleyhte kasıtlı olarak karalama yayınları yapan bu fake hesap, geçmişte Yücel Yılmaz’ın adaylığının gelebilmesi için önce Zekai Kafaoğlu aleyhinde bazı youtuber ve sözde gazetecilerle birlikte paralel yayınlar gerçekleştirmiştir.

Yücel Yılmaz’ın yerine olası alternatif adaylık için ismi geçen Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı aleyhinde de karalama haberleri dikkatlerden kaçmamıştır.

Şahsımı da Cemile Sevinç fake hesabıyla bağlantılı sayfa hesaplarından sürekli hedef göstermeye devam etmektedir.

En son olarak İyi Parti il başkanı hakkında paylaşımlarda bulunması sonrasında, paylaşımda bulunurken isim belirten İyi Parti il başkanı Hasan Fehmi Yörük hakaretvari ibareler kullanmıştır. Suça girmemesi için bu ibareleri haberde üstünü kapatarak sunuyorum. Ancak kripto fetö sahte hesap Cemile Sevinç karşılık olarak yaptığı paylaşımda “BANA YAPTIĞI HAKARET” diyerek karşılık vermiştir. Yani Hasan Fehmi Yörük’ün telafuz ettiği 2 isimden biridir.

Yukarıda izah ettiğim sebeplerden kaynaklı olarak haberimin ihbar olarak Balıkesir Cumhuriyet Başsavcılık Makamınca kabul edilmesini, gerekli incelemelerin yapılarak fetö terör örgütüne hizmet eden bu fake hesabı kullanan ya da kullananları ve de kullandıranların yakalanarak adalet önünde hesap vermesinin sağlanmasını hem şahsım olarak hem de Balıkesir Kamuoyu talep etmektedir.

Gerekli yasal soruşturmanın başlatılmasını saygılarımla arz ederim.

 

event Mercan

Ezberbozan Medya

İmtiyaz Sahibi

1

2

YUKKON-REKLAM yahya yavuz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin  

elit-mantolama

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL