DİYANET-SEN GENEL BAŞKANI ALKOLLÜ ARAÇ KULLANIRKEN YAKALANMIŞ-MIŞ

İnsan değil mi kardeşim bu? İnsan. Peygamber evladımı ? Değil. Evliya mı ?  Evliya da değil, ancak yarının garantisi yok. Bişr-i Hafi’de alkol almıyor muydu ?  Sarhoş  gezmiyor muydu ? ..

DİYANET-SEN GENEL BAŞKANI ALKOLLÜ ARAÇ KULLANIRKEN YAKALANMIŞ-MIŞ

m-ali-guldemir-diyanetsene-aday-3-1594781715İnsan değil mi kardeşim bu? İnsan.

Peygamber evladımı ? Değil.

Evliya mı ?  Evliya da değil, ancak yarının garantisi yok. Bişr-i Hafi’de alkol almıyor muydu ?  Sarhoş  gezmiyor muydu ?  Peki sonra ne oldu ? Adam Allahı o denli seviyormuş ki evliya oldu. Eh elbette o zamanlarda bugün olduğu gibi kendisini deşifre edecek Alkolmetreli Trafik Polisleri yoktu.

Neymiş efendim, “Gültekin Diyanet Görevlisiymiş, nasıl alkol alırmış ?”

Alır efendim alır. Diyanet görevlisi de olsa, imam hatipli de olsa, Başbakan da olsa, Cumhurbaşkanı da olsa, Dünya Lideri de olsa, Avrupa Şampiyonu da olsa, Şampiyonlar ligi Şampiyonu da, Hatay Spordan 4 gol yiyen bir takımın futbolcusu da olsa, Ahmet de olsa, Mehmet de olsa,  Cemile  de olsa  isterse alkol alır kime ne ?

İster alkol alır, ister pudra şekeri yalar, isterse assolisti ikinci hatun olarak dini nikahına alır kime ne ?

İnsan değil mi bu ? Özel hayatı olmayacak mı?61dd4d233efe0

Sanırım bu toplumun porsiyonları küçültmekten beyinlerine protein tam gitmiyor artık.  O yüzden böyle saçma sapan düşünceler ile hareket ediyorlar.

Pek muhterem ve sayın bir o kadar da kıymetli, Diyanet Sendikası Genel Başkanı Mehmet Ali Güldemir beyefendinin, trafikte alkollü olarak tesbit edilmesi bu denli büyütülecek bir haber mi?

Neticede bu insan da nefs taşımıyor mu ?

Pudra şekerinin tadına varmak, alkolün lezzetini hissetmek çok yorgun olduğu zaman masaj yaptırıp mutlu son ile bedenin rahatlatmak da bu insanın hakkı değil mi?  İsterse tüm bu fiiliyatları icra eder, kime ne ?

Böyle bir şeyi ne büyütmeye lüzum var, ne de böyle bir icraati yerine getirmesi sebebiyle bir insanı ekmeğinden etmenin haklı bir sebebi var.966194

Afiyet şeker olsun çok kıymetli Sendika Genel Başkanıma, Türk-İş’e kayıtlı bir sendikanın emekli edilmiş bir yetkilisi olarak;

Diyanet-Sen Başkanı ve Yargıtay Mescidinin imamı Güldemir’in alkollü araç kullanırken yakalandığı  için imamlıktan ve memuriyetten atıldığı, bu nedenle de Sendikadaki Genel Başkanlık görevinden el çektirildiği iddialarının aslı varsa hiç kimsenin ekmeğiyle oynamanın, hiç kimsenin hakkı olmadığı hakikatini hatırlatarak eski bir sendika yetkilisi olarak da Güldemir’in yanında olduğumu kamu önünde açık seçik beyan ediyorum.

Ve kendisini önümüzdeki yaz sezonunda eğer arzu ederse Ayvalık’ta;  “Rakı-Balık-Ayvalık” sohbetine,

Arzu ederse de Akçay’da “Rakı, Balık, Zeytinyağlı mezeler ve  arada çay” muhabbetine davet ediyorum.

images

Benim, Esas Merak Ettiğim Başkan Gültekin’in Alkol Olarak Neyi Tercih Ettiği?

Başkanın Tercihi, Rakı mı, Şarap mı, Votka mı, Viski mi?

Neden mi merak ediyorum? Malum tüm bu sofraların mezeleri de ortamları da farklı farklıdır, eğer davetimize icabet ederse ona göre hazırlık yapacağım.

Eh ne de olsa misafirimiz iki noktadan da ağır misafir olacak.

Birincisi hem bir Din görevlisini ağırlayacağım hem de eski bir Sendikacı olarak eski bir  Sendika Genel Başkanını.

İki eski sendikacı olarak ne sohbet ederiz ama…. Merak ediyorum sayın Gültekin’in çocukları ne iş yapıyorlar ? Onlar da sendikacı mı?

İnşallah davetimize icabette bulunur da şöyle Ege’yi seyrede seyrede alkolün tadını hissede hissede, zeytinyağlı mezelerimiz eşliğinde sohbetin tadını  çıkartabiliriz.

Başkan bekliyorum !  Malumunuz inancımızda davete icabet sünnettir.

Şimdilik bu kadar. Layık olanlara selamlarımla…

Gerisi mi ?

Porsiyonları biraz büyütsünler beyne protein gitsin hele onlara da selam ederiz.

 

21.KOĞUŞ EZBERBOZAN

Paylaş

YORUMLAR (4)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin

  1. Şükrü diyorki:

    Başkan afiyet olsun ile başlayıp,
    Davete davetlimiyim diye bitirmek istiyorum 😅 emeğine kalemine sağlık 🙏

  2. Mahir diyorki:

    Eskiden keramet sahibi Hocalarımız,üfürükçülerimiz,şeyhlerimiz vardı.Suya su katarlardı su beyaz olurdu. Çocuğu olmayan kadınların kasıklarına destan yazarlarlardı çocuk olurdu. Ve daha niceleri… Atatürk Kastamonu da Halka konuşmasında “Türkiye Cumhuriyeti şeyhler , dervişler , müritler ve mezuplar Memleketi olamaz. En hakiki tarikat medeniyet tarikatidir” demişti. Ama malesef memleket yine sirke döndü. Adamlar içki içmiş. Dedimiz bu mu. Tarikatlarda çocuk istismarları,cahil ve yobaz softaların aptal milletin paralarını tokatlaması , her türlü devlet kadrolarına liyakat olmadan eş dost akraba atanması da neler neler. Adamlar içmeyecekte biz mi içedez. İçin Hocalarım Afiyet Olsun bize müstehak. Samanyolu yokuştur rakıları tokuştur…

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL