EDREMİT DEVLET HASTANESİ DAMAT VERDİ

Edremit Devlet Hastanesinin Karizmatik Gülen Yüzü Dünya Evine Girdi. 2007 senesinden bugüne Edremit Devlet Hastanesi’ne şifa bulmak için gelenleri centilmen davranışları, güler yüzü ve yüksek enerjisiyle karşılayıp hastalara ve hastaların..

EDREMİT DEVLET HASTANESİ DAMAT VERDİ

222Edremit Devlet Hastanesinin Karizmatik Gülen Yüzü Dünya Evine Girdi.

2007 senesinden bugüne Edremit Devlet Hastanesi’ne şifa bulmak için gelenleri centilmen davranışları, güler yüzü ve yüksek enerjisiyle karşılayıp hastalara ve hastaların yakınlarına moral motivasyon veren Hastane Danışmanı Elvan Şahingöz, 31.Aralık.2021 günü dünya evine girdi.

111

Karizmatik ve sportmen görünüşüyle yakın zamana kadar amatör formatta katalog mankenliği de yapan Şahingöz, kendisine eşdeğer format ve asaletteki Merve Şahingöz  ile Edremit Belediyesi Nikah Salonunda katılımcı misafirlerin büyük tezarühatları eşliğinde dünya evine girdi.

Nikah öncesi salonu dolduran eş, dost, akrabaların yanısıra Elvan Şahingöz’ün hastanede yardımları ve destekleriyle moral bulüp Şahingöz’e karşı kalplerinde minnet ve saygı bağı oluşan birçok Edremitli de bulundu.

Nikah sonrası Belediye çıkışında “Elvan Hastanenin Güler Yüzüsün, Merve Yenge Senin Yüzünü Güldürsün” sloganı atan gençler de Şahingöz Çiftini alkışlarla arabalarıyla “Yeni Hayatlarına” yolcu ettiler.

 

Haber: Levent Mercan / ZBS

Paylaş

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL