Güncel Manşet SonDakika Sürmanşet

“EFSANE POLİS” YILIN ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Balıkesir İli, Edremit İlçesinde Yıllardan Beri Trafik Polisi Olarak Görev Yapan ve Halk Arasında “EFSANE POLİS” Nam-ı Diğer’i Tanınan, Trafik Polisi Hakan Ertuğrul Yılın Trafik Polisi Ödülüne Layık Görüldü. Meslek..

“EFSANE POLİS” YILIN ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

b3

Balıkesir İli, Edremit İlçesinde Yıllardan Beri Trafik Polisi Olarak Görev Yapan ve Halk Arasında “EFSANE POLİS” Nam-ı Diğer’i Tanınan, Trafik Polisi Hakan Ertuğrul Yılın Trafik Polisi Ödülüne Layık Görüldü.

b1

Meslek hayatı boyunca her daim olduğu  gibi bu yılda yüksek performanslı, başarılı ve disiplinli çalışmaları ile amirlerinin ve halkın büyük takdirini toplayan Motorize Ekiplerde Görevli olan Trafik Polisi Hakan Ertuğrul 2022 senesi Trafik Haftasında “Yılın Trafik Polisi” ünvanını almaya hak kazandı.

b4

Araç sahibi olup trafiğe çıkan  Edremitlilerin hemen hemen tamamı tarafından tanınıp; nezaket, anlayış, yardımsever, centilmen yapısıyla sevilip halkın takdiri ile kalplerinde yer edinen “EFSANE POLİS” Hakan Ertuğrul yüksek performans ve liyakatıyla almaya hak kazanmış olduğu plaketini, Edremit İlçe Emniyet Müdürü Burak Lehimer’in elinden teslim aldı.

b2

Tören sonrasında mesleğine olan saygısını ve üniformasına olan aşkını duruşu ve vatandaşa olan saygılı davranışıyla her zaman ortaya koyan Hakan Ertuğrul, özellikle şehir içi trafikte araç sürücülerinin yaya olan çocuk ve yaşlılara karşı azami düzeyde dikkatli olunması gerekliliğini dile getirirken, sürücülerin her ne olursa olsun emniyet kemeri takmadan araçlarını hareket ettirmemelerini, özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte kalabalıklaşan bölgemizde şehirlerarası sayılabilecek olan Edremit – Küçükkuyu istikâmetinde hız sınırına ve trafik işaret, ışık ve tabelalarına dikkat edilmesi gerekliliğini hatırlatmasının ardından tüm Edremitlilerin ve Edremit’e misafir olarak gelecek vatandaşların mutlu ve güzel bir yaz sezonu geçirmelerini temenni etti.

 

“EFSANE POLİS” Hakan Ertuğrul’un tören sonrasında vatandaşlar ve özellikle meslektaşları tarafından çevresinde oluşan sevgi çemberi ise görülmeye layık bir tabloydu.

9a

Yılın Trafik Polisi Hakan Ertuğrul’u ilk tebrik edenler arasında yıllardır birlikte görev yapmış olduğu Komiser Gürsel Kır ile bölgenin sevilen saygın simalarından olup Motorize Ekiplerde görev yapan  Trafik Polisi Bünyamin Şeker Gümüş de günün dikkat çeken bir diğer simalarıydı.

 

Haber: Ziya Burhan Sönmez

Paylaş

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sen de yorum yaparak katılım gösterebilirsin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL